https://woblink.com/product-publication/download/30600/epub

1:

:

Cena:


Zapisane w gwiazdach

Autor: Lucy Di.Angeli-Ilovan

Wcześniejsze losy bohaterów znakomitej powieści Żniwo gniewu

W swojej kolejnej książce Lucy Di Angeli-Ilovan wraca do historii rodziny Góreckich na Kresach Wschodnich. opisując wcześniejsze dzieje dwóch sióstr. Kaszmiry i Maruszki. oraz ich młodszego brata Józefa. Ukazuje ich młodość. pierwsze miłości. życiowe wybory. aż po tragiczne lata drugiej wojny światowej. tułaczkę i wywózki na Sybir.

Fascynująca opowieść. która przenosi czytelnika do przeszłości. ukazując piękno Kresów i trudne losy ich mieszkańców.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 37gauden grzegorz, czas porzucenia, brud piotr c, ptasi móżdżek, romanse historyczne pdf, otoczeni przez psychopatów pdf, angielski słówka pdf, wszystko albo nic pdf, hanna mamzer, czaruś mały uciekinier, piotr krysiak dziewczyny z dubaju, izabela łuc, bezpieczenstwo zdrowotne, korespondencja biznesowa po angielsku, złota klatka pdf, aleksander kamiński kamienie na szaniec streszczenie, helena czakowska…