Włoska układanka

Autor: Elizabeth Power

Po ciężkiej chorobie Magenta James straciła pamięć. Jednak gdy spotyka włoskiego milionera Andreasa Viscontiego. dyrektora sieci hoteli. od razu przypomina sobie. że go zna. Wkrótce domyśla się. że musieli się rozstać w niezgodzie. Andreas nie przyjmuje jej do pracy. o którą się ubiegała. Nieoczekiwanie proponuje w zamian. by została jego osobistą asystentką. Magenta obawia się wrogo do niej nastawionego Viscontiego. lecz liczy na to. że kontakt z nim pomoże jej odzyskać pamięć…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Ciekawość

Autor: Paulina Hirudo

Na nieodległej planecie prowadzony jest ewolucyjny eksperyment. nadzorowany przez surowego profesora Rau. Po jego zaskakującej śmierci stanowisko obejmuje młody i ambitny doktor Arte – twórca przełomowej substancji Pe.eS.17 wykorzystywanej w badaniach. Jak się okazuje profesor skrywał pewien sekret… Arte nie rozumie jednak. że nie należy wnikać w szczegóły i że istnieją informacje. zależności i eksperymenty. o których lepiej nie mówić. a najlepiej – nie wiedzieć…

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 28


ISBN

9788377886625: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/skuteczny-menedzer-czego-nie-ucza-w-szkole-o-zarzadzaniu-ludzmi-marta-pawlikowska-olszta-17838u

Cena:


1

:

:

Cena:


Ostatnie lato w Nebrasce. Ostatnie lato w Nebrasce

Autor: Nele Neuhaus

Nebraska. lata dziewięćdziesiąte XX wieku. Szesnastoletnia Sheridan. śliczna adoptowana córka wpływowych i zamożnych Grantów. mieszka z rodziną na prowincji. Monotonia życia. zaściankowość ludzi i złośliwości macochy przytłaczają niezwykle zdolną dziewczynę. Na szczęście jest ciotka Isabella. są książki. konie i muzyka. którą Sheridan kocha ponad wszystko. Jest też szkolny zespół muzyczny i jego lider. Brandon. Biblioteka ciotki odkrywa przed Sheridan nieznany świat. pełen pasji. wolności i namiętności. Kolejni mężczyźni: pomocnik na farmie. jeździec rodeo i pisarz pokazują jej wszystkie odcienie miłości i zmysłowości. Czy światem naprawdę rządzi seks? Czy jest w nim miejsce na miłość?

W tym samym czasie Sheridan znajduje pamiętniki tajemniczej Carolyn. któr

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 21


:

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 29.9


VAT od nieruchomości w interpretacjach organów podatkowych i orzeczeniach sądów

Autor: Joanna Dmowska

W publikacji przedstawiamy aktualne stanowisko sądów i organów podatkowych na tematy warunków stosowania zwolnienia z VAT dla dostaw nieruchomości. ustalenia czy mamy do czynienia z nieruchomością zabudowaną. czy nie. warunków stosowania stawki 8% dla dostaw nieruchomości i usług modernizacji; korekty odliczonego VAT. gdy zmieniono przeznaczenie nieruchomości.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


ISBN

9788364980114: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/co-to-za-czasy-saga-cz-7-barbara-rybaltowska-18723u

Cena:neuronauka poznawcza, audiobook quo vadis cała książka, operator 112, mapa paryża dzielnice, anna bednarczyk, cofnąć czas samantha young pdf, słownik lacinsko polski, beata halicka, książka hrabia monte christo, naturalne związki organiczne kołodziejczyk pdf, erotyczne mp3, winning znaczy zwyciężać pdf, droga do zniewolenia pdf, jego orgazm później, zakłąd pascala, dzieła mickiewicza, przezornosc, zielnik pdf, egzemplifikacje, przedstawienia dla dzieci scenariusze, wydawnictwo kopalnia, samouczek języka angielskiego, katarzyna gurnard, jak zapisać cv w pdf, aleksandra hirszfeld, ciemna materia i dinozaury, chiny bez makijazu, mechanika statyka zadania z rozwiązaniami pdf…