Cezar

Autor: Adrian Goldsworthy

Charyzmatyczny mąż stanu. który uczynił Rzym największą potęgą. militarny geniusz. który odniósł najbardziej spektakularne zwycięstwa w dziejach. utalentowany orator. pisarz i prawodawca – Gajusz Juliusz Cezar pozostaje do dziś najsłynniejszym z Rzymian.
Przeszedł do historii jako wódz i polityk. Pokonał Germanów. podbił Galię w błyskotliwych kampaniach. jako pierwszy na czele armii przeprawił się przez kanał La Manche i dwukrotnie najechał Brytanię. wsławił się oblężeniem i zdobyciem Alezji. krwawo tłumiąc bunt Galów pod wodzą Wercyngetoryksa. Z nic nieznaczącej postaci stał się człowiekiem tak potężnym. że sięgnął po jedynowładztwo. obalając Republikę. W chwili śmierci – równie spektakularnej. jak jego życie – był władcą niemal całego znanego

32.9: https://woblink.com/ebook/wyjrzec-przez-okno-anna-kulka-dolecka-139861u

Cena:


Gdzie jest Prezydent

Autor: James Patterson

To się za chwilę wydarzy.

Najgroźniejszy atak terrorystyczny w historii rozpocznie się za 6… 5… 4…

Zniknie wszystko. Dostęp do wody. prądu. twoich oszczędności. Nie zadzwonisz do rodziny. Nie będziesz wiedział. co się dzieje. Nie spodziewałeś się. że to może dotyczyć także ciebie.

Ktoś tylko czeka. by zrealizować swój plan. Ma sprzymierzeńca w Białym Domu. Wystarczy. że wpisze hasło.

W ściśle strzeżonym miejscu trwa narada przywódców najważniejszych państw świata. Ustalają strategię działania. Czy wystarczy im czasu. by ją zrealizować?

Tylko Bill Clinton i James Patterson mogli napisać taką powieść. Po raz pierwszy w historii prezydent Stanów Zjednoczonych odsłonił tajniki funkcjonowania Białego

:

Cena:


Baletnica

Autor: Ewa Carla

Ona – dziewczyna z dobrego domu. wzorowa studentka i miłośniczka baletu; on – chłopak z trudną przeszłością. zranionym sercem i życiorysem najeżonym niepowodzeniami. Kiedy dojdzie do spotkania tych dwojga. cały świat będzie wydawał się przeciwny ich związkowi. A jednak na przekór wszystkim trudnościom i barierom. połączy ich uczucie tak silne. że wkrótce przyniesie im i ich bliskim nieoczekiwane zmiany… I chociaż mogłoby się wydawać. że takie historie już dobrze znamy. tutaj nic nie jest pewne i jasne. Czy młodzi ludzie będą w stanie dokonać wyborów na tyle odważnych. by raz na zawsze udowodnić. kim tak naprawdę są? Ile będą w stanie poświęcić. by być razem?

Moje życie tak naprawdę nie było moje. a moich rodziców. Oni pociągali za wszystkie sznurki. Oni kontrolowal

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99mitologia grecka jan parandowski pdf, książka pablo escobar, milenialsi w pracy, nad niemnem praca, e libra, mimo lęku, kochaj wystarczajaco dobrze, niezniszczalny robert kubica, tadeusz miczka, public relations wiarygodny dialog z otoczeniem pdf, katzung farmakologia pdf, atlas uzwojeń silników indukcyjnych pdf, perska namiętność pdf, trust again, dobry sen maluszka, sukanek jak sie nie zabic, zadania maturalne…