Mitologia grecka i rzymska

Autor: Katarzyna Marciniak

Nowe. zaktualizowane i uzupełnione wydanie uhonorowanej prestiżową Nagrodą Klio Mitologii greckiej i rzymskiej prof. Katarzyny Marciniak. Autorka przybliża postaci i wydarzenia z mitologii. bez których nie sposób zrozumieć współczesnej kultury. Poznamy różne oblicza Meduzy. dowiemy się. czy bóg wina Bachus chorował na żółtaczkę. dotrzymamy towarzystwa Arnoldowi Schwarzeneggerowi. gdy jako Herkules będzie przemierzał ulice Nowego Jorku. Książka prezentuje treści na zasadzie leksykonu. co ułatwia poruszanie się w gąszczu mitologicznych postaci i wydarzeń. Zawiera liczne ilustracje i ciekawostki. a także informacje o funkcjonowaniu motywów związanych z daną postacią w literaturze. filmie. sztukach plastycznych czy muzycznych. co uatrakcyjnia lekturę oraz poszerza wiedzę. Autorka z

:

Cena:


ISBN

9788380874152: Wydawnictwo

Format

54.9: https://woblink.com/ebook/skuteczne-nawyki-brendon-burchard-136115u

Cena:ignacy krasicki mysz i kot, ofiarą dla burzy, współcześni snajperzy, rozwiedzione, anhelli streszczenie, berwiński, integracja państw, seria raw, persi dzekson 3, bajecznie bogaci azjaci 2, cień i kość mag, kwestionariusz obrazkowy do badania mowy, agata borkowska, pamięć nieulotna audiobook, kolorowanka jesień, pokonac strach, kuba i buba czyli awantura do kwadratu, audiobooki dla dzieci za darmo, elect rachel van dyken, diablo wojna grzechu…