Die Millionengeschichte

Autor: Edgar Wallace

John Sands sammelt die aus dem Gefängnis geflohene Margaret Maliko auf einer Landstraße gewährt ihr Unterschlupf und will sie mit seinem Freund. dem Millionär Harry Leman verheiraten. Als die entsprungene Strafgefangene Margaret Maliko vom Regen durchnässt an der Landstraße stand. ahnte sie noch nicht. dass sie eine Woche später mit dem Dollarmillionär Harry Leman verheiratet sein würde. John Sands. einem abgefeimter Verbrecher ist es gelungen das Vertrauen von Harry Leman. dessen Nichte und auch deren Verehrer. des Journalisten Jimmy Cassidy zu erringen. Die Hochzeit wird streng geheim gehalten. Um die Millionen Harry Lemans zu erhalten. schreckt er vor nichts zurück.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


:

:

Cena:


Siostrzyczki

Autor: Michael Palmer

Po tym. jak jedna z jego pacjentek umiera po operacji. David Shelton − chirurg z bostońskiego szpitala − zostaje oskarżony o zabójstwo z premedytacją. Wkrótce okazuje się. że to nie jedyny tajemniczy zgon w szpitalu. Inni pacjenci również umierają krótko po pomyślnie przeprowadzonych zabiegach. Tajemnicę znają pielęgniarki należące do Stowarzyszenia Sióstr Życia. tajnej organizacji działającej na terenie całych Stanów Zjednoczonych. której członkinie zabijają nieuleczalnie chorych pacjentów ze względów etycznych. Ale do wspomnianego stowarzyszenia należy pewna grupa pielęgniarek. które bezpardonowo zabijają dla prywatnych celów. David Shelton na własną rękę usiłuje rozwiązać zagadkę niespodziewanych zgonów w bostońskim szpitalu. sam stając w obliczu poważnego niebezpieczeństwa…

„Wspaniała. trzymająca w napięciu opowieść!” – Clive Cussler

Wydawnictwo: Replika

Cena: 31.9dieta hashimoto pdf, wacław seweryn rzewuski, mur minecraft, nero sarah brianne pdf pl, jak czytać ebooki, gąsiorowski wacław, mikrotyki paweł sołtys, zapozyczenia w piosenkach, olgierd łukaszewicz seksmisja, krok po kroku pdf, literowka, audiobooki free, einstein wiara, sztuka czytania autor, anna karenina mobi, natalia de barbaro, dobry chłopak pdf, filozofia fryderyka nietzschego, wyznania zakupoholiczki książka…