ISBN

9788380643383: Wydawnictwo

Format

10: https://woblink.com/ebook/hermes-trismegistos-tadeusz-zielinski-32110u

Cena:


Cuda są naturalne. niebo jest w nas

Autor: Małgorzata Chwałek

Kolejna książka Małgorzaty Przygońskiej. autorki pięknej historii o miłości i poszukiwaniu siebie Dotyk serca – droga do poznania siebie.

 W swojej najnowszej książce autorka inspiruje do rozwoju duchowego. odkrywania i pokochania siebie. Dzieli się z czytelnikami odkryciami z pracy niekonwencjonalnego psychoterapeuty i metodami transformacji nazywanymi świadomym uwalnianiem wzorców i świadomym kreowaniem rzeczywistości. Małgorzata Przygońska otwiera przed czytelnikami swoją duszę i serce opowiadając historie. w których z łatwością można odnaleźć samego siebie. Książka przybiera często formę dialogu z wewnętrznym Mistrzem. co w niezwykły sposób inspiruje do własnych refleksji i przemyśleń.

– Małgosia jest wspaniałą i bardzo in

27.99: https://woblink.com/ebook/zdrowie-na-wlasne-zyczenie-tom-1-jozef-slonecki-32117u

Cena:


33

https://woblink.com/ebook/reifstein-albo-podroz-trzech-kroli-michal-kruszona-piotr-lutynski-31942u: https://woblink.com/product-publication/download/31942/epub

:

Cena:


Jak się uczymy?

Autor: Daniel L. Schwartz

Czy kiedykolwiek nauczałeś?

To pytanie retoryczne. Oczywiście. że tak.

Ludzie mają podstawową potrzebę. by się nawzajem nauczać. Robią to nauczyciele. rodzice. przyjaciele. rodzeństwo. plotkarze i pracodawcy. Uczymy innych najróżniejszych rzeczy: pokazujemy gościowi z innego miasta drogę do muzeum. zapoznajemy go z rozkładem podmiejskiej kolejki. uczymy dziecko jeść widelcem. kolejny raz pokazujemy szczeniakowi. jak zrobić siad. Ludzie uczą nawet samych siebie.

Biorąc pod uwagę. że nauczałeś. przypomnisz sobie zapewne sytuacje. w których nauczanie nie działało tak. jak powinno. Spróbowałeś innego podejścia i rezultaty były lepsze. Oto częsty przykład: ktoś prosi cię o wskazówki dotarcia do budynku czy sklepu. ty odpowiad

:

Cena:


Kozaczyzna ukrainna w Rzeczpospolitej Polskiej do końca XVIII wieku. Zarys polityczno-historyczny

Autor: Franciszek Rawita Gawroński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

REPRINT. Wiemy. jaką rolę anarchiczną odegrali Kozacy w Rzeczypospolitej. że z tej trzywiekowej prawie anarchii powstawały i organizowały się. wyszłe z łona ruskiego społeczeństwa. dwa jego odłamy. z których jedna nosiła nazwę Kozaczyzny. druga – Hajdamaczyzny. Historycy nasi dawniejsi. a szczególnie bliżej wypadków stojący. lepiej od nas rozumieli następstwa o objawy tego ruchu społecznego. zrodzonego nad Dnieprem i porywającego furią swawoli ludność wiejską za sobą. lecz domyślnie raczej niż na podstawie badań i dokumentów – nieznanych im zresztą.

12: https://woblink.com/ebook/raskol-i-sekty-w-prawoslawnej-rosji-karol-debinski-32136u

Cena:detektyw pozytywka tekst pdf, autor powieści szara wilczyca, federico moccia książki, chrzanowska pedagogika specjalna pdf, php 7 książka, odessy forsytha, wyborcza kod aktywacyjny, droga icemana, inkorporacja psychologia, nowa geografia ekonomiczna, neurologia wieku rozwojowego, wykłady z anestezjologii, rekreacje mikołajka pdf, grzesiuk pięć lat kacetu, proces kafka audiobook, blade twarze, porady na zdrady online, krzysztof drozdowicz, matni…