The Eyes of Max Carrados

Autor: Ernest Bramah

Short mysteries involving the blind detective Carrados. Max Carrados is one of the most unusual detectives in all fiction. He is blind – and yet he has developed his other faculties to such an amazing degree that they more than compensate for his lack of sight. „The Eyes of Max Carrados” opens with a somewhat defensive essay which chronicles astonishing feats of the blind. Carrados himself outdoes them all and perhaps combines a few too many amazing abilities for real conviction. Here is a collection of the best of Max Carrados. a set of stories featuring a series of baffling puzzles to challenge the greatest of detectives. They are written by Ernest Bramah with great wit. style and panache.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


https://woblink.com/product-publication/download/31172/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788365780553: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/illa-opowiesc-o-kazimierze-illakowiczownie-anna-pol-joanna-kuciel-frydryszak-32062u

Cena:


Pocałunek w Tokio

Autor: Scarlet Wilson

Amerykański lekarz wojskowy Avery Flynn został skierowany do bazy w Tokio. Wcześniej stacjonował w różnych szpitalach i zawsze znajdował sobie dziewczynę. Romans się kończył. gdy wyjeżdżał. W bazie Okatu zaprzyjaźnił się z Katsuko. Do tej pory zawsze wystarczało mu towarzystwo kobiet oraz bliskość fizyczna. Ale emocjonalna? Nigdy. Z Katsuko jest inaczej…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Kroniki Gwiezdnej Klingi 3. Mroczna zemsta

Autor: Joseph Delaney

Finał trylogii autorstwa Josepha Delaney’a. kontynuacja losów Toma. znanego z „Kronik Wardstone”.

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 29poradnik lekarza poz, skandal w bohemii, człowiek pies, marcin romanowski, sprawdzian matematyka klasa 3, beyond good and evil solucja, jens lapidus, 365 dni ten dzień pdf, masa o bossach polskiej mafii pdf, necrosis. przebudzenie, agnieszka sitko, głaskologia pdf, noc żywych żydów, histerie rodzinne, milczenie jest, case study przykłady pdf, sekretny język kotów, biblioteka i edukacja, matematyka wokół nas klasa 4 ćwiczenia część 2, zarządzanie w ochronie zdrowia pdf…