https://woblink.com/product-publication/download/30800/epub

1:

:

Cena:


Widzieć więcej. Podróż przez Ekwador. Kolumbię i Wenezuelę

Autor: Tony Kososki

Dzień dobry. ja autostopem z Rio de Janeiro – to hasło. którym 22-letni Tony Kososki jednał sobie wszystkich. bez wyjątku. spotykanych podczas podróży ludzi. I nieważne. czy znajdował się w Ekwadorze – najbardziej europejskim spośród poznanych przez niego krajów Ameryki Południowej. wciąż zmagającej się z problemem narkotyków Kolumbii. gdzie mimo całego zła żyją najcudowniejsi ludzie świata. czy w pogrążonej w kryzysie Wenezueli.

Tony lubi zaskakiwać i łamać stereotypy. Już w Brazylii podjął decyzję o ograniczeniu swoich wydatków za transport i noclegi do minimum. czyli do zera. Czy udało mu się zrealizować ten cel i jak wpłynęło to na jego podróż? Jak doszło do tego. że spędził noc w wenezuelskim areszcie i dwa tygodnie w raju

18.75: https://woblink.com/ebook/wolam-cie-po-imieniu-maria-bigoszewska-31010u

Cena:jak narysować sarnę, jak być paryżanką w polsce pdf, mit o chaosie, bajki dla dzieci brzydkie kaczatko, dega ortopedia, meghan march król bez skrupułów pdf, adam mariański, biografia steve jobs, jakub wodka, metoda felicji affolter, hamrol, komunikacja międzykulturowa w biznesie, ftl poradnik, łukasz lasek, żywienie człowieka gawęcki pdf, wyrwa chmielarz pdf, pilipiuk zaginiona…