Zdrowie zaczyna się od jedzenia

Autor: Melissa Hartwig

Ta książka zawiera przejrzysty. zrównoważony plan zmiany stylu żywienia. a jednocześnie przemiany twojego życia – w głęboki i nieoczekiwany sposób i na zawsze. Twoja historia sukcesu zaczyna się od 30-dniowego potężnego planu całkowitego przestawienia tego. jak się odżywiasz. autorstwa Melissy i Dallasa Hartwigów.Ich program już od 2009 roku. nie robiąc wokół siebie szumu. sprawia. że dziesiątki tysięcy ludzi chudną. poprawiają jakość swojego życia i zyskują zdrowszą relację z jedzeniem – a jednocześnie lepszy sen. wyższy poziom energii. lepszy nastrój i wyższe poczucie własnej wartości. A co ważniejsze. wiele osób donosi o magicznym „zniknięciu” różnorodnych objawów. chorób i dolegliwości – a wszystko to w zaledwie 30 dni.Teraz Dallas i Melissa opisują w szczeg

Wydawnictwo: Wydawnictwo M

Cena: 17.9


Widok z Castle Rock

Autor: Alice Munro

Laureatka Literackiej Nagrody Nobla 2013!

Nawet opis prostego życia u Munro zyskuje psychologiczną głębię.   ‚The Observer’

Munro jest iluzjonistką. której sztuczek nie da się rozszyfrować. ‚Washington Post’

‚Widok z Castle Rock’ zajmuje wyjątkowe miejsce w dorobku wybitnej kanadyjskiej autorki. Alice Munro. znana na całym świecie jako mistrzyni opowiadań. tym razem zaskoczyła czytelników i recenzentów. wydając cykl krótkich tekstów tak ściśle ze sobą powiązanych. że czyta się go jak sagę. Opowiadania zawarte w tym tomie składają się na historię rodziny Alice Munro począwszy od ostatnich lat XVIII w. aż po lata dziewięćdziesiąte wieku XX.

Surowe pejzaże Szkocji. podróż przez Altantyk.

https://woblink.com/product-publication/download/10671/epub: 1

Cena:


Diana. W pogoni za miłością

Autor: Andrew Morton

Kolejna publikacja biografa księżnej Walii. autora bestsellerowej książki ‚Diana. Moja historia ‚ – Andrewu Mortona. Tym razem. w ‚Diana. W pogoni za miłością ‚ Morton ukazuje bardziej romantyczną stronę ‚Królowej ludzkich serc ‚. To pogłębiony. intymny wręcz portret niezwykłej kobiety. jednej z najważniejszych ikon końca XX wieku. odmalowany przez pryzmat jej związków i sercowych rozterek. Książka opisuje ostatnie 5 lat życia księżnej. w tym między innymi historię jej związku z Hasnatem Khanem. Jest to premierowe wydanie biografii w Polsce. Książka w wersji oryginalnej. zaktualizowana i uzupełniona ukazała się w Wlk. Brytanii we wrześniu br.Diana – piękna i kochana ikona końca ubiegłego wieku. Samotna. udręczona dusza. Skomplikowane życie wewnętrzne księżnej Wali

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 9.5


Opowieści z Narnii (#6). Siostrzeniec Czarodzieja

Autor: C.S. Lewis

W szóstym tomie cyklu poznajemy przygody dwójki przyjaciół. Digory’ego i Poli. którzy przeniesieni zostają niespodziewanie z Londynu do Innego Świata. Spotykają tam złą czarownicę Jadis. ale przede wszystkim stają się świadkami narodzin Narnii wraz z jej wszystkimi zwierzętami i niezwykłościami…

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 16.9kamasutra 2.0 książka pdf, zniwo, filozofia fryderyka nietzschego, łukasz guzek, zimbardo psychologia kluczowe koncepcje, jeszcze dzień życia online, pozamałżeńskie, księgarnia sobótka, mróz w kręgach władzy, z przysłowiami za pan brat, gra mosty, czarna reka, rise of the tomb raider geotermiczna dolina wyzwania, potęga podświadomości audiobook całość, nie ma kto pisać do pułkownika, abonament ebook…