Minecraft 2. Pamiętnik 8-bitowego wojownika. Od ziarna do miecza

Autor: Cube Kid

Oswojonyszlam. Uważonamikstura. Upiorny las. którego istnienia nie sposób wyjaśnić. Co zamierza zrobić dwunastolatek szkolony na wojownika?Kiedy Runt i jego przyjaciele przygotowują się do bitwy. stają przed największym wyzwaniem swojego życia – i wcale nie chodzi tu o zombiaki wystrojone w zbroje (co swoją drogą jest dziwne). Runt zdobywa zupełnie nowego arcywroga. którego nic nie powstrzyma przed sięgnięciem po tytuł najlepszego wojownika w szkole. I. co gorsza. pojawia się jeszcze ta tajemnicza dziewczyna. Na szczęście dawni przeciwnicy mogą stać się sojusznikami. kiedy trzeba uratować szkołę przed podejrzanymi atakami mobów. Czy Runt i jego przyjaciele pokonają największego i najgorszego bossa mobów w historii?

Wydawnictwo: Jaguar

Cena:


ISBN

9788366008144: Wydawnictwo

Format

49.9: https://woblink.com/ebook/l-f-c-125-lat-david-cottrell-william-hughes-chris-mcloughlin-john-hynes-140813u

Cena: William Hughes


Controlling finansowy w przedsiębiorstwie

Autor: Maria Sierpińska

Wiedza związana z controllingiem finansowym jest rozproszona. Niezbędne do jej opanowania elementy znajdują się w podręcznikach i książkach dotyczących: controllingu. finansów przedsiębiorstw. planowania finansowego. rachunkowości zarządczej. co utrudnia studentom naukę. „Controlling finansowy w przedsiębiorstwie” jest pierwszym na rynku podręcznikiem. kompleksowo omawiającym tę tematykę.

W książce czytelnicy znajdą odpowiedzi na pytania takie jak: jakie są rodzaje controllingu finansowego. jaki jest zakres oraz cele jego zastosowania. jakie narzędzia można wyróżnić w ramach controllingu finansowego. na czym polega analiza odchyleń w systemie controllingu. Omówione są w nim zagadnienia związane z przepływami kapitałowymi. p

24.2: https://woblink.com/ebook/matcha-cudowna-herbata-snyder-mariza-lauren-clum-139409u

Cena: Lauren Clum


Jeden błąd

Autor: Anna Szafrańska

Prawdziwa miłość nigdy nie jest błędem

Dominika i Oliwier są parą od wielu lat. Ona wkrótce rozpocznie swoją pierwszą pracę jako nauczycielka w liceum. on ma zostać wspólnikiem w kancelarii jej ojca. Pozornie wszystko układa się tak. jak powinno. a jednak im bliżej daty ślubu. tym częściej Dominika ma wątpliwości co do przyszłości związku z apodyktycznym. impulsywnym narzeczonym. Sytuację komplikuje fakt. że jeden z jej uczniów staje się dla niej kimś znacznie więcej niż tylko zbuntowanym. niepokornym wychowankiem…

Jeden błąd to poruszająca historia kobiety. której udało się przetrwać piekło. oraz chłopaka. który za piekło uważał własne życie. Czy po tym wszystkim. co przeszli. tych dwoje będzie potrafiło otworzyć się na prawdziwą miłość?

<

31.9: https://woblink.com/ebook/o-pisaniu-na-chlodno-remigiusz-mroz-139016u

Cena:


ISBN

9788381292740: Wydawnictwo

Format

69.99: https://woblink.com/ebook/wielka-ksiega-koszykowki-bill-simmons-139832u

Cena:anatomia szyi człowieka, straszewski, mitologia parandowskiego pdf download, jerzy ambroziewicz, hovind, nocny patrol, poirot niedziela na wsi, graveyard keeper coal, paweł błaszczyk uep, a żem jej powiedziała, katarzyna michalak pdf, virion tom 3 kiedy, paweł lisicki epoka antychrysta, gospoda pod bocianem, topiel ćwiek, zabić drozda pdf, stanisław obirek blog, rick jordan…