Sztuka wiernej miłości

Autor: Marie-Noël Florant

Sztuką jest kochać wiernie i przeżyć udaną miłość aż do końca. Para francuskich seksuologów z długim małżeńskim stażem i tysiącami godzin spędzonych na doradzaniu małżonkom dzieli się swoim doświadczeniem kochania oraz na przykładzie prawdziwych historii swoich pacjentów ukazuje pułapki miłości.

Książka:

– uczy dostrzegać schematy. utarte przekonania. które przeszkadzają prawdziwie poznać drugą osobę.

– określa minimum dojrzałości. które pozwala na zbudowanie solidnych fundamentów związku.

– podpowiada. jak odróżnić miłość od zakochania.

– rozwija temat intymności małżeńskiej i przyjaźni w miłości.

– odpowiada na pytanie. jak dobrze przeżyć okres płodny.

– dotyka poważnych problemów w związkach – kłótni. kryzysów. zdrad czy homoseksualizmu jednego z małżonków.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 33.99


Winda do nieba

Autor: Meszko Tadeusz

Epitafium dla ery kosmicznej.

Cuda XXI wieku nie okazały się tak cudowne jak sądzono.

Hamulcem rozwoju stała się religia. nastało nowe średniowiecze.

 

Akcja powieści dzieje się w 2069 roku (stulecie lądowania na Księżycu). w mieście-państwie Dawapolis blisko równika. gdzie zbudowano windę do kosmosu – jak uważają jedni. lub Boga – jak ją widzą drudzy. Osią narracyjną jest śledztwo Barta. poszukującego na zlecenie Ester jej matki Désirée. która porzuciła dziecko zaraz po porodzie. W trakcie tego śledztwa Bart przypadkowo trafia na nowe tropy. mogące wyjaśnić śmierć jego rodziców sprzed ćwierć wieku. Te dwa śledztwa zaczynają się splatać.

W tle toczy się rozgrywka dwóch odłamów Kościoła katolickiego. Spodziewana jest bliska śmierć papieża i zw

:

Cena:boss of me tia louise, powtórka z polskiego gimnazjum pdf, psychologia tłumu le bon pdf, ustawa o rachunkowości książka, zabłądziłam, matematyka poziom podstawowy, cela sobolewska, książki pdf, akademia dobra i zła droga do chwały, do wszystkich chłopców których kochałam 2 książka, bushcraft weekendowy, jarosław bzoma pdf, jedz pysznie z niskim ig, buntowniczka z pustyni 2, trzynasta księga, psychologia pdf, mariamagdalena…