ISBN

9788301200121: Wydawnictwo

Format

89: https://woblink.com/ebook/sensory-w-obrabiarkach-cnc-waclaw-skoczynski-128158u

Cena: Martin Hronec


Społeczno-ekonomiczne uwarunkowania rozwoju rodziny

Autor: Katarzyna Szczepańska-Woszczyna

Przedmiot refleksji naukowych jakim jest rodzina jest zdecydowanie multidyscyplinarny. Tej trwałej i mało podatnej na gwałtowne zmiany. a jednocześnie zmieniającej się podstawowej komórce życia społecznego. towarzyszą refleksje badawcze z zakresu: prawa. ekonomii. biologii. psychologii.

socjologii. pedagogiki. kultury. filozofii. demografii. urbanistyki. czy także kryminalistyki i patologii. Obecny kształt i sytuacja współczesnej rodziny w skali globalnej (świata

i jego regionów) – ze względu na różne środowisko geograficzne czy społeczno-kulturowe zawiera wiele cech wspólnych. zunifikowanych; z drugiej zaś. liczne znamiona rysujące odrębność typów rodzin. wzorców i modeli życia. róż

:

Cena:


The Picture of Dorian Gray

Autor: Grzegorz Komerski

Język angielski

Poziom B2

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści The Picture of Dorian Gray przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu The Picture of Dorian Gr

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


ISBN

9788366134256: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/wbrew-grawitacji-julie-johnson-128515u

Cena:


9788379061792

Wydawnictwo: W Drodze

EPUB.MOBI.PDF

https://woblink.com/ebook/duszo-chrystusowa-rozwazania-o-modlitwie-marie-paul-curley-128749u: https://woblink.com/product-publication/download/128749/epub

Cena:


Zaniemówienie

Autor: Justyna Wydra

Fascynująca opowieść o losach rodzin boleśnie uwikłanych w historię.

Bez przemilczania aż do zaniemówienia…

Tychy. małe miasteczko na Śląsku. To właśnie tutaj w plebiscycie roku 1921 czterech na pięciu mieszkańców zagłosowało za przyłączeniem regionu do Polski. Dwie dekady później niemal wszystkich obywateli wciągnięto na volkslistę. Kim są ówcześni tyszanie? Polakami? Niemcami? Dwudziestojednoletnia Hilda Widera tego nie rozumie. Jej ojciec Achim ma na to jedną odpowiedź: „Ślązakami”. Ślązacy muszą być mądrzy. I muszą być gotowi na ponoszenie konsekwencji swoich decyzji. Jak Achim. Jak Hilda. Jak jej piękna siostra bliźniaczka Rosa…

Wilhelm Jenike jest Ślązakiem po matce. Austriakiem po ojcu i Niemcem z urodzenia. Pod koniec wojny jako porucznik Luftwaffe ma tylko jedno marzenie: przestać śnić koszmary o zabijaniu. ukryć się przed żarłoczną wojenną machiną choćby i na końcu świata. Nim się przekona. czy to możliwe. nim stanie oko w oko z rzeczywistością. najpierw zderzy się z jadącą na rowerze Hildą Widerą i trafi do miejscowego szpitala – wprost pod opiekę pięknej Rosy.

Justyna Wydra. autorka bestsellerowej powieści Esesman i Żydówka. powraca w nowej odsłonie.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 29markowy produkt turystyczny, adam smith teoria, sekrety drzew, ciało audrey carlan, alyssa i czary, grube wiory, pielęgniarstwo w opiece paliatywnej i hospicyjnej, kamil kłos, epoka sarmacka, podstawy konstrukcji maszyn osiński pdf, grafik miesięczny wzór, prawo cywilne kazusy z rozwiązaniami pdf, miłość na manhattanie, musierowicz kłamczucha…