Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia

Autor: Brian Tracy

Przełomowa książka autora bestsellera Zjedz tę żabę! przedstawia wyjątkowy pomysł na to. CZYM i KIEDY należy się zajmować. a także metodę zarządzania najróżniejszymi szczegółami naszego życia.

Jakość naszego życia w dużej mierze zależy od tego. jak sobie radzimy z zarządzaniem czasem. Zarządzanie czasem to w istocie zarządzanie człowiekiem. zarządzanie życiem. To zarządzanie sobą. Jeśli nie mamy pełnej kontroli nad własnym czasem. to ciężko będzie nam kontrolować inne dziedziny naszego życia osobistego i zawodowego. Czasami nie bardzo wiemy. co robić. a pewnych rzeczy nie udaje nam się załatwić. Dlaczego? Ponieważ moment zdaje się nie być właściwy.

W książce Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego

Wydawnictwo: Harlequin

9788381194631: Wydawnictwo

6.9: https://woblink.com/ebook/modernizm-polski-kazimierz-wyka-137881u

Alicja w Krainie Czarów. Wydanie dwujęzyczne z gratisowymi ebookami

Autor: Lewis Carroll

Lewis Carroll rozumiał dzieci jak nikt inny – wyrazem tego jest jego Alicja w Krainie Czarów. Niesamowita opowieść o kilkuletniej dziewczynce. która pewnego dnia wpada do króliczej nory. wydaje się połączeniem dziecięcej wyobraźni. szalonych snów i beztroskiej zabawy. Ta krótka książeczka przenosi czytelnika. także dorosłego. w fantastyczny świat. gdzie wszystko jest możliwe. Alicję czyta się z zapartym tchem. a odkłada na półkę z postanowieniem. że jeszcze nieraz się do niej wróci.

Wydanie dwujęzyczne z gratisowymi ebookami

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodz

21.9: https://woblink.com/ebook/papiez-dyktator-marcantonio-colonna-138560u

rachunkowość finansowa książka pdf, zielona mila książka pdf, szatan z siódmej klasy tekst do czytania, iże ci nie odpuszczę, scenariusz przedstawienia, kuba wojewódzki nieautoryzowana autobiografia, brzytwa okchama, skawina osteologia pdf, hiszpański dla początkujących pdf za darmo, 1000 najczęściej używanych francuskich słów pdf, zbigniew nowak zielarz, książka anji rubik, 100 zabaw dla dzieci 2-letnich, fizyka halliday pdf, chłopak który bał się być sam, bitwa wśród gwiazd…