Ostatni list do matki

Autor: Leszek Andrzej Mroczkowski

 Cudem ocalony od śmierci. ratuje również swoje świadectwo życia: pamiętnik walki i wiersze więzienne. Książka wydana po latach staraniem Stowarzyszenia Dobro Wspólne Ojczyzna przypomina dzisiaj. jak cenna jest wolność i jak wiele kosztuje walka o nią.

‚Ten niewielki zbiorek wspomnień. za mały jak na ogrom przeżyć autora. jest długiem wdzięczności za ocalenie życia młodego człowieka. tak ciężko zagrożone i doświadczonego w czasach powojennych. Jest również hołdem dla tych. którym nie udało się przeżyć’.

dr Antonina Komorowska. więzień polityczny

‚Wiersze czytam i płaczę’

Ewa Tomaszewska. polityk. społecznik. nauczyciel akademicki

‚Ten późny debiut ma wszelkie cechy literatury wielkiej: wielkie są tu

Wydawnictwo: PWE

Cena: 45


ISBN

9788365282927: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/to-co-ukryte-anna-pol-laura-lippman-maciej-nowak-kreyer-28382u

Cena:


ISBN

9788380027022: Wydawnictwo

Format

22: https://woblink.com/ebook/pamietnik-mojej-zolnierki-na-kaukazie-i-niewoli-u-szamila-karol-kalinowski-28607u

Cena:za nami miłość, rachunkowość bankowa, swoiste źródła prawa, finanse publiczne owsiak, przekroczyć rzekę, erwin thoma na długi czas, wiedźmin chrzest ognia audiobook, magia kąsa pdf, marionetka amo jones, świat idei, mróz zaginięcie pdf, audiobook dziady, podstawy fizyki tom 1 pdf, marta pogorzelska, paweł rzewuski…