Rewitalizacja miast

Autor: Justyna Przywojska

Przekazujemy w ręce Czytelników pierwszą w Polsce książkę wyjaśniającą procesy i mechanizmy rewitalizacji wdrażanej w sposób zintegrowany i zorientowany na problemy oraz zjawiska społeczne. z którymi mierzą się współczesne miasta. Książka ta stanowi równocześnie odpowiedź na nowe regulacje prawne. zmieniające sposób planowania i wdrażania rewitalizacji w polskich gminach.

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Cena: 33.9


Klasyfikacja budżetowa 2019.Zawiera najnowsze wyjaśnienia Ministerstwa Finansów

Autor: Krystyna Gąsiorek

Od 1 stycznia 2019 r. obowiązują istotne zmiany w rozporządzeniu Ministra Finansów z 2 marca 2010 r. w sprawie szczegółowej klasyfikacji dochodów. wydatków. przychodów i rozchodów oraz środków pochodzących ze źródeł zagranicznych. Niektóre podziałki przestają obowiązywać. pojawiły się nowe. a przy niektórych zmieniły się objaśnienia. Do klasyfikacji budżetowej wprowadzono nową podziałkę – grupy paragrafów wydatków. Począwszy od planowania na 2019 r.. zarządy jednostek samorządu terytorialnego mają możliwość decydowania o szczegółowości – w zakresie wydatków – sporządzanych planów finansowych swoich jednostek organizacyjnych (jednostek budżetowych).

Książka zawiera m.in.:

• ujed

23.92: https://woblink.com/ebook/umowy-zlecenia-i-inne-umowy-cywilnoprawne-od-1-stycznia-2019-r–141160u

Cena:


Świerszcz za kominem. WYDANIE DWUJĘZYCZNE polsko-angielskie

Autor: Charles Dickens

W czasach Charlesa Dickensa. gdy zimą gromadzono się całymi rodzinami w ciepłych domach. centralnym pomieszczeniem była kuchnia. Za kominem cykał chroniący się przed zimą świerszcz. podszeptywał czasem swoje dobre rady. Pomógł i tym razem. Mimo upływu dziesiątek lat „Świerszcz za kominem” nadal jest uniwersalną opowieścią o miłości. która nigdy nie gaśnie i nigdy nie jest nieprawdziwa.

Wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy także wiele innych publikacji dwujęzycznych w zdecydowanie at

:

Cena:


Annika Bengtzon (#10). Szczęśliwa ulica

Autor: Liza Marklund

Dziesiąta część serii kryminałów opowiadających o dziennikarce śledczej Annice Bengtzon.

Annika Bengtzon wraca do pracy w redakcji „Kvallspressen”. Kiedy przedsiębiorca i były członek szwedzkiego parlamentu. Ingemar Lerberg. zostaje znaleziony zmasakrowany w swoim domu w ekskluzywnej podsztokholmskiej dzielnicy. Annika otrzymuje zlecenie zajecia się sprawą.

Mnożą się wątpliwości: Gdzie jest żona polityka. Nora? Kto zadręczył na śmierć Kaggena. miejscowego włóczęgę? Co wspólnego z tym wszystkim ma Viola Soderland? I dlaczego wszyscy nienawidzą redaktora naczelnego gazety. Andersa Schymana? Ofiara napaści walczy o życie. a w sieci rozpętuje się kampania nienawiści. obnażająca prawdziwe oblicze idylicznego przedmieścia.

Liza Marklund należy do najbardziej znanych na świecie szwedzkich autorów kryminałów. Ma na swoim koncie wiele sukcesów. Otrzymała m.in. trzy międzynarodowe nagrody: The Reading Relay Gold Medal. Eurocrine Read of the Year i The Petrona Award. Obok Stiga Larssona jest jedyną skandynawską autorką obecną na listach bestsellerów „New York Timesa”. Jej ksiązki są wydawane na całym świecie. ich łączny nakład przekroczył już 15 milionów egzemplarzy!

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


140976

12.9: https://woblink.com/ebook/polowanie-na-diane-przemyslaw-karbowski-140976u

1

:

Cena:zielona mila książka pdf, natalia juchniewicz, morderstwie w orient expressie książka, skaza na pancerzu, zatoka świń pdf, on i ja on jest moim bogiem, agnieszka mielczarek książki, ebook kolejne 365 dni, lolek wajrak, piasecki konrad, zbigniew galus, w czepku urodzone pdf, 365 dni 2 książka, łotr trudi canavan, wojciech jablonski, testy gimnazjalne z biologii, horror czyli skąd się biorą dzieci, pielesz, adam sitarek, gorąca noc…