Nie myśl. że znikną

Autor: Marcin Grygier

Jest spokojny kwietniowy dzień. gdy grupa chłopców znajduje w parkowym jarze ciało mężczyzny. Zwłoki są nagie od pasa w dół. twarz zmasakrowana. a w pośladki wbite kawałki szkła. Ofiarą okazuje się śląski biznesmen.

Kilka dni później zostają odkryte kolejne zmasakrowane zwłoki.

Czy te sprawy są ze sobą powiązane? Czy komisarz Walter. który został przeniesiony do Katowic z komendy stołecznej. ma do czynienia z ofiarami szaleńca? A może to tylko zbieg okoliczności. Czasami wszystko jest po coś…

Marcin Grygier (ur. 1969 r.) – absolwent Politechniki Śląskiej. z wykształcenia chemik. pracuje w branży związanej ze sprzętem medycznym. Ma żonę i dwóch dorosłych synów. Z zamiłowania − narciarz. motocyklista i biegacz. W 2016 roku ukazał się jego debiut ‚Nie patrz w tamtą stronę’. który został świetnie przyjęty przez czytelników.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 29.6


Widzę Cię

Autor: Clare Mackintosh

Nowy thriller autorki międzynarodowego bestsellera ‚Pozwolę Ci odejść’.

Gdy Zoe Walker zauważa swoje zdjęcie w sekcji ogłoszeń londyńskiej gazety. postanawia się dowiedzieć. jak się tam znalazło. Rodzina jest przekonana. że osoba z ogłoszenia tylko Zoe przypomina. Nazajutrz w gazecie pojawia się zdjęcie innej kobiety. a dzień później – kolejnej. I każda z nich pada ofiarą przestępstwa.

‚Widzę Cię’ to psychologiczny thriller jednej z najgłośniejszych i najbardziej cenionych angielskich debiutantek roku 2015. Powieść. która nie pozwoli zasnąć. Tym bardziej przekonująca. że Mackintosh służyła w policji kryminalnej. Konieczności przeczytania jeszcze jednej strony nabiera tu zupełnie nowego wymiaru.

Clare Mackintosh odeszła z policji w roku 2011. by jako wolny strzelec zająć się dziennikarstwem. Pracowała również jako konsultant do spraw mediów społecznościowych. Jest założycielką Chipping Norton Literary Festival. Obecnie mieszka w Cotswolds z mężem oraz trójką dzieci i pisze na pełny etat.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


ISBN

9788301194901: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/odmienne-czy-zwyczajne-joanna-mizielinska-31586u

Cena:


ISBN

9788364523946: Wydawnictwo

Format

36.9: https://woblink.com/ebook/-wawskie14-jakub-pawelek-32065u

Cena:


ISBN

978-83-241-6538-4: Wydawnictwo

Format

29.8: https://woblink.com/ebook/forget-me-always-sara-wolf-julia-wolin-31906u

Cena:


Nadzór bankowy w Polsce

Autor: Bogusław Bujak

Publikacja jest wynikiem zainteresowań badawczych autora. obejmujących zagadnienia nadzoru finansowego. ze szczególnym uwzględnieniem organizacji funkcji nadzoru nad sektorem bankowym. Poruszana problematyka dotyczy aspektu organizacyjnego sprawowania nadzoru bankowego. którego efektywność i skuteczność można analizować z punktu widzenia zarządzania.

Obserwowane dążenie Unii Europejskiej oraz poszczególnych jej członków do podniesienia rangi i roli banku centralnego w pełnieniu funkcji nadzorczych uruchomiło szeroką polemikę teoretyków i praktyków polskiego sektora bankowego. Docelowo powinno to doprowadzić do wypracowania modelu organizacji nadzoru europejskiego. W wyniku przeprowadzonej dyskusji. autor przedstawia możliwe przyszłe warianty organizacji nadzoru bankowego w

34.9: https://woblink.com/ebook/z-gory-widac-tylko-nic-arek-borowik-31536u

Cena:


ISBN

9788380835542: Wydawnictwo

Format

19: https://woblink.com/ebook/moja-mama-jest-aniolem-malgorzata-friedel-31803u

Cena:zakażenia wirusowe, trzy kroki do zdrowia, wypracowania z lalki, skąpiec autor, fizjologia człowieka w zarysie traczyk pdf, zaczarowana zagroda pdf do pobrania, harry potter ksiązki, socjologia książki, gotowe prezentacje po angielsku, rodzina w kryzysie, sex ed pl, english for dietetics pdf, paryski włóczęga, performansu, małgorzata trzaskowska wiek, andrzej batko sztuka perswazji pdf…