Odkąd odeszła

Autor: Susan Lewis

Porywająca opowieść o mrocznych sekretach. które mogą zabić

Andee Lawrence to była detektyw. której małżeństwo jest w rozsypce. Aby nie pogrążyć się w smutku. kobieta rzuca się w wir pracy i zaczyna prywatne śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia nastolatki. która zaginęła dwa lata temu.

Rowzee Cane. lokalna emerytowana nauczycielka. niedawno dowiedziała się. że ma groźnego guza mózgu. Postanawia nie informować o tym rodziny. choć jej stan się pogarsza w bardzo szybkim tempie.

Kobiety jeszcze nie wiedzą. że ich drogi się skrzyżują i razem odkryją wielki sekret. który wpłynie na ich życie bardziej. niż mogłoby im się wydawać. Sekret. który być może nigdy nie powinien zostać odkryty.

__

O autorce

Susan Lewis – kiedy miała 9 la

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3


Bezwład

Autor: Grzegorz Kapla

Wigilijny wieczór. Z zamiast śniegu tylko ten wieczny. polski. obrzydliwy smutek: wiatr. deszcz i ślady w marznącym błocie. Dziewczyna ma na sobie drogą wieczorową sukienkę i buty. którymi nie zdążyła się nacieszyć.

Ma podcięte żyły i złamane serce.

Kto jej to zrobił. spróbuje odkryć policjantka z Komendy Stołecznej Policji. Serbia. dziewczyna z prowincji. która musi udowodnić. że poradzi sobie w męskim świecie. okiełzna własną samotność. zapomni o tych. którzy odeszli i zacznie od nowa. Ale czy w tym mieście są jeszcze mężczyźni. którym można zaufać? Czy ten. z którym zasypiasz naprawdę jest tym. za kogo się podaje? Pomoże ci rozwikłać tajemnicę sprzed lat. która poprowadzi pośród cieni i krzyży? Czy w drodze między Izraelem. Polską i Rosją jesteś partnerem. czy tyl

:

Cena:


ISBN

9788366234161: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/zraniony-pianista-maria-ernestam-139859u

Cena:


Amelka Kieł i Bal Barbarzyńców

Autor: Laura Ellen Anderson

Zapraszamy do świata Nokturnii. w którym rządzi ciemność. blask jest przerażający. a jednorożce są bohaterami koszmarów.

Poznajcie Amelkę Kieł. małą uroczą wampirkę. która zdecydowanie wolałaby bawić się ze swoją Dyńką. niż tańczyć na Balu Barbarzyńców. Jednak gdy rozpieszczony syn króla porywa jej pieszczocha. dziewczynka musi opracować śmiały plan ratunkowy.

Gotycka. trochę straszna i okropnie śmieszna seria o przygodach okrutnie słodkiej Amelki.

Nawet wampir chce mieć prawdziwego przyjaciela!

Dołącz do Amelki podczas jej pierwszej przygody. Bez obaw. ona nie gryzie!

W przygotowaniu kolejne części przygód Amelki i jej upiornych przyjaciół.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Li

Cena: 30.9


Napadałem na banki. Prawdziwa historia

Autor: pseudonim Grek

Grek powraca! Już po opublikowaniu swojej pierwszej książki ‚Byłem gangsterem. Prawdziwa historia’ wywołał małe trzęsienie ziemi. pokazując prawdę o polskiej przestępczości zorganizowanej. Tym razem opisuje. jak napadał na jubilerów. konwoje z pieniędzmi. a przede wszystkim – na banki.

Okazuje się. że w latach 90. nie było nic prostszego niż okradanie niemieckich banków w mniejszych miejscowościach. Strażnicy nie stawiali oporu. dyrektorzy banków potulnie otwierali sejfy. a Grek i spółka brali tyle. ile zdołali unieść.

Pomimo luźniejszej konwencji w drugiej części autor znów ostrzega: jeśli decydujesz się wkroczyć na ścieżkę przestępstwa. pamiętaj. że kończy się to zawsze tak samo. Albo więzieniem. albo śmiercią. Wśród gangsterów nie znajdziesz przyjaciół ani lojalności. a zamiast tego – bandę chciwych socjopatów i ludzi bez zasad.

Książka niezwykle obrazowo przedstawia sposób działania zorganizowanej grupy przestępczej. a także. co istotne. nie jest pisana przez dziennikarza. tylko przez prawdziwego gangstera.

‚Wspomnienia Greka są ostre jak brzytwa. Gdybym był Patrykiem Vegą już kręciłbym film na ich podstawie’

Robert Ziębiński

redaktor naczelny miesięcznika PLAYBOY. założyciel portalu dzikabanda.pl

‚Szczerze do bólu. mocno jak cholera. dosadnie. wyraziście i bez zbędnej kokieterii. Jeden z najniebezpieczniejszych polskich gangsterów ujawnia mechanizmy działania przestępczego podziemia lat 90. Z jego relacji dowiemy się. że wtedy nikt nie przebierał w środkach i każdy brał. co chciał. A najwięcej do zabrania zawsze było w… bankach’

Ivo Vuco

pisarz. autor m.in. biografii Grzegorza Stelmaszewskiego ‚Złodzirej’ i powieści ‚Synonim zła’

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 29


ISBN

9788328707429: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/jose-mourinho-prosto-w-oczy-maciej-waclaw-beasley-robert-133911u

Cena:


Turysta senior na rynku usług hotelarskich

Autor: Tokarz-Kocik Anna

„Niniejsza monografia dotyczy bardzo ważnego i aktualnego problemu wynikającego ze starzenia się społeczeństwa w krajach emitujących ruch turystyczny. w tym w Polsce. i związanych z tym problemów dostosowania usług do potrzeb turystów seniorów. Autorki prezentują najnowsze zagadnienia związane z tendencjami i rozwojem rynku usług hotelarskich. odnoszą się do nowych trendów. zmian pokoleniowych. nowych potrzeb turystów seniorów. a także ich podziału na różne segmenty.

(…) Poruszana w monografii tematyka może być interesująca dla różnych kręgów odbiorców reprezentujących zarówno stronę praktyczną rynku usług hotelarskich. jak też osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę teoretyczną na ten temat”.

Z recenzji prof. nadzw. UEP dr hab. Agnieszki Niezgody

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9fmea procesu przykład, komedia józefa blizińskiego, codename panzers faza pierwsza, anna paczuska, darmowe e-book, patrycja wojciechowska, nowoczesne kompendium chemii pdf, harmonia funkcyjna, droga do rio, gran turismo sport trofea, ziejka, dotyk crossa 2 pdf, wojciech cejrowski jerozolima, sprawdziany dla klasy 3 szkoły podstawowej do wydrukowania, nieuziemione połączenia wyrównawcze, krótkie odpowiedzi na wielkie pytania pdf, konstanty wojtaszczyk…