Skradzione godziny

Autor: María Solar

Powieść niosąca ważne przesłanie: miłość może zdarzyć się zawsze i wszędzie

Naiwne miłostki

Bolesne rozczarowania

Namiętne uczucia. które mogą rozbudzić się w każdym momencie

Hiszpania. rok 1979. Dwie rodziny – jedna konserwatywna. druga liberalna. Rosa. matka trójki rodzeństwa. czuje się nieszczęśliwa z toksycznie zaborczym Damiánem. Jednak rozstanie nie wchodzi w grę – w tym okresie rozwody w Hiszpanii są nielegalne. Ich syn. Ramón przyjaźni się z Roberto. synem Loli i Antonia. Mogą powiedzieć sobie wszystko. Pojawia się jednak problem – zaczyna im się podobać ta sama dziewczyna. co mocno wpłynie na ich relację. Anselmo. dziadek Roberto i jego siostry Any. umiera z tajemniczym zdjęciem w dłoni. które przedstawia postać kobiety oraz notkę: „P

4: https://woblink.com/ebook/chrzescijanstwo-starozytne-a-filozofia-rzymska-tadeusz-zielinski-32284u

Cena:


Jedzenie. które leczy

Autor: Karolina i Maciej Szaciłło

Jesteś tym. co… jesz

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę. że to. co jemy wpływa zarówno na naszą witalność. wagę. stan naszej skóry czy włosów. ale również na kondycję naszego całego organizmu. w tym szczególnie na stan naszych narządów.

Z jakich produktów. ziół i przypraw powinniśmy komponować menu. aby mieć energię i cieszyć się zdrowiem? Odpowiedź znajdziesz w książce Jedzenie. które leczy.

Karolina i Maciej Szaciłło skorzystali z mądrości najstarszej znanej ludzkości medycyny – ajurwedy. Ten liczący 5 tysięcy lat system medyczny podchodzi do zdrowia w sposób holistyczny. Pomaga powrócić i utrzymać stan równowagi. Czy istnieje jedna. idealnie dobrana dieta dla każdego? Nie. Każdy z nas jest bowiem inny. Różnimy się nie tylko wid

31: https://woblink.com/ebook/dziewczyna-ze-zlotej-klatki-anna-szafranska-32543u

Cena:ebook epub, piotr rogoża, berło serapisa pdf, tatarkiewicz historia filozofii tom 2 pdf, berwiński, minecraft ziarno, camilla lackberg niemiecki bękart, uwikłani seria, kronos 2, antropologia literatury, dorian gray pl, siła nawyku książka, obłęd 44 pdf, delura, andrzej panasiuk, niepełnosprawność książka pdf, dziady opracowanie cz 3, książka o seksie, socjologia ciała…