ISBN

9788375612820: Wydawnictwo

Format

42.9: https://woblink.com/ebook/sustainability-w-biznesie-czyli-przedsiebiorstwo-przyszlosci-anna-sankowska-wieslaw-maria-grudzewski-irena-krystyna-hej

Cena:


Bóg lubi tych. którzy walczą

Autor: Franciszek Kucharczak

Redaktor „Gościa Niedzielnego”. autor kultowych felietonów opowiada o swojej wierze. powołaniu oraz doświadczeniach Bożego prowadzenia i objawiania się Jego mocy w swoim życiu. Pokazuje. co w świetle wiary znaczy być mężczyzną i jaką rolę odgrywają w tym walka i modlitwa. Przekonuje. że oddanie swojego życia Jezusowi to najlepsza inwestycja. jaką może poczynić myślący rozsądnie człowiek.

W książce Bóg lubi tych. którzy walczą przeczytacie m.in.:

 • jak autor odkrył. że jest łajdakiem;
 • za co wyrzucono go z ministrantów;
 • jak w pewne niedzielne popołudnie spadła na niego radość;
 • jak Bóg go rozpieszcza;
 • jaką polisę ubezpieczeniową dała swoim dzieciom jego mama;
 • o oświadczynach w Kaplicy Miłosierdzia

  :

  Cena:


  Captives of the Desert

  Autor: Zane Grey

  Trying to save the life of an Indian child when he’s thrown from his horse. John Curry falls into the arms of a lonely married woman with a jealous. scheming husband. Unless Curry revives his mission of mercy. three people will die – and the first one will be Curry. Here is all the thrilling action. color. and romance of the Old West. exciting tales that make your blood tingle! Ruthless bandits in a lawless land: fearless men and the brave women they fought for. The roar of blazing guns. the awesome silence of prairie and canyon. „Captives of the Desert” has its social commentary on the sacredness of marriage. and its religious undertones – how the desert can take hold of a person and fashion them into its own image. or can exert a force. of an inexplicable kind. to bring peace and contentment over the soul – a communing with God.

  Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

  Cena: 5.51


  Magia sprzedaży

  Autor: Robert Grzybek

  Gdy czytasz tę książkę. po pewnej chwili z lekkim zdumieniem i uśmiechem w kącikach ust stwierdzasz. że przecież to wiesz. że to jest oczywiste. Że do tego. aby sprzedawać. nie są potrzebne egzaltowane rady autorytetów od hipnozy i mowy ciała. Autor połączył ogromne doświadczenie praktyczne z akademickim zacięciem. W efekcie powstała książka o sprzedaży. której można uwierzyć. Praktyczne porady zilustrowane są przykładami oraz poparte badaniami naukowymi nad psychologią perswazji. autoprezentacją i sprzedażą konsultacyjną.

  W książce jest blisko trzydzieści ćwiczeń. dwa testy oraz mnóstwo anegdot. w większości zbieranych w polskich realiach biznesowych ostatniego dwudziestopięciolecia. Zarówno tych pozytywnych. które warto naśladować. jak i tych negatywnych. których należy unikać.

  34.9: https://woblink.com/ebook/nieswiadome-wybory-jonah-berger-30730u

  Cena:


  Za zasłoną

  Autor: Carver Alan Ames

  Z całą pewnością nie przyszedłem tu. żeby wam mówić. jak macie postępować. Nie mam takiego prawa. (…) Chciałbym się tylko z wami podzielić wskazówkami danymi z nieba. Tak jak pomogły one mnie. podobnie mogą pomóc i wam w waszej wierze i waszym życiu.

  Fragment

  Współczesny mistyk. Carver Alan Ames. który doświadcza objawień i jest świadkiem niezwykłych cudów. od wielu lat dzieli się świadectwem spotkania żywego Boga. Zawarte w tej książce refleksje to listy oraz przemówienia wygłoszone przez autora bestsellera Oczami Jezusa w wielu krajach świata.Ames dzieli się doświadczeniem potęgi Bożej miłości. mocy sakramentu pojednania. wartości małżeńskiej bliskości. a także rozważa korzenie zła dotykającego ludzi we współczesnym świecie. Podpowiada. w jaki sposób najpełniej adorować Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie. jak działają w naszym życiu Aniołowie i czym są niebo oraz piekło.

  Wydawnictwo: Esprit

  Cena: 25.9  idiomatycznosc w jezyku, bartoś mnich, matuszkiewicz irena, dalej jest noc. losy żydów w wybranych powiatach okupowanej polski, jak masz na imię po hiszpańsku, czas rozliczen, beata dratwińska kania, dziennik 1954, odkrycie grobowca tutanchamona, renata piatkowska, scena polityczna, gdzieś indziej, specjalne potrzeby edukacyjne olechowska, dobry wojak szwejk, leasing pdf, gordian melissa darwood pdf, gta 5 opis…