ISBN

9788301201975: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/sztuka-czy-biznes-dorota-zaglewska-138298u

Cena:


Sztuka czy biznes?

Autor: Dorota Żaglewska

Rynek antykwaryczny jest bogaty w osobliwości: zarówno ludzi. jak i przedmioty. Pracownicy galerii. antykwariusze. marszandzi. kolekcjonerzy czy eksperci to prawdziwi gawędziarze. specjaliści w czarowaniu słowem. Z mówienia o sztuce i pieniądzach uczynili swój zawód lub życiową pasję. Doskonale też rozumieją. że najcenniejszym kapitałem jest praktyczna wiedza o rynku. która z czasem przeradza się w intuicję.

W ciągu kilkuletniej pracy w galerii sztuki. w trakcie pracy związanej z popularyzacją wiedzy o sztuce oraz podczas pracy naukowej Dorota Żaglewska przeprowadziła indywidualne wywiady z licznymi profesjonalistami rynku sztuki i jego otoczenia. Ich sposób mówienia o obiektach. transakcjach czy relacjach rynkowych okazał się niezwykle atrakcyjny. Z

1: Autor

Cena:historia administracji w polsce, arabski raj pdf, psychologia rozwoju człowieka bee pdf, czerwony byk, pastrami malcolm xd, rozmówki angielskie pdf, dywizja ss wiking, emocje pdf, publio opinie, pilipiuk pdf, stanisław borkowski, filozofia fryderyka nietzschego, broniewski treny, fifa 06, dani collins…