Tajemnica światła – istnienie Boga

Autor: Radosław Gawlik

Efekt kilkuletnich poszukiwań i łączenia elementów wielkiej układanki. Nie ostatnia publikacja w tym zakresie.

Książka nie jest odpowiedzią na wszystkie pytania. Ukazuje fakty. wzory i prawa. rządzące naszym światem – prawa o których się nie mówi i nie uczy. Droga wskazana w publikacji nie jest drogą zamkniętą.

Częścią wielkiej tajemnicy jesteś ty sam.

Spis treści

PROLOG

ROZDZIAŁ 1: PRZEBUDZENIE

ROZDZIAŁ 2: CIĄG FIBONACCIEGO

ROZDZIAŁ 3: KWESTIA 440 H z .

ROZDZIAŁ 4: LICZBA 2160

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


Zaklinanie umysłu

Autor: Kevin Dutton

Flipnoza jest szczególną odmianą perswazji. Jej okres wylęgania trwa zaledwie kilka sekund. a niezwykła moc pozwala w mgnieniu oka zawładnąć najbardziej przenikliwym umysłem. To psychologiczna tajna broń. która umożliwia przypieczętowanie każdej umowy. ale w niepowołanych rękach jest śmiertelnie niebezpieczna. Flipnoza to mistrzostwo w panowaniu nad umysłami.

Bazując na przełomowych odkryciach naukowych i spotkaniach z największymi mistrzami perswazji – od polityków. speców od reklamy i handlowców po mroczne ale fascynujące postacie oszustów. seryjnych morderców i psychopatów – Dutton po raz pierwszy ujawnia psychologiczne DNA oddziaływania na ludzi. a z jego oryginalnej i odkrywczej książki każdy może się nauczyć. jak zwiększyć swoją siłę przekonywania.

„Dut

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 33


Strata. Prywatne śledztwo Agaty Brok t.3

Autor: Wilmowska Iwona

W tomie trzecim w życiu dobrze już znanej nam pary. Agaty i Kermita. pojawia się wiele nowego – młodzi przeprowadzają się na przedmieścia Warszawy. Pewnego poranka Agata natrafia na zbiegowisko: to lokalny pijaczek zamarzł w śniegu. Agata zaczyna przyglądać się tej sprawie i okazuje się. że nie był to zwykły wypadek. Jednak czy Agata powinna prowadzić śledztwo na własną rękę. skoro w jej życiu szykują się kluczowe zmiany? Kolejny tom serii „Prywatne śledztwo Agaty Brok”. stanowi kontynuację książek „Nikt nie słucha starych ludzi” oraz „Gwiaździsta noc”. choć znajomość poprzednich części nie jest konieczna. by się w niej rozsmakować.

Wydawnictwo: Axis Mundi

Cena: 29.9


ISBN

9788381470810: Wydawnictwo

Format

15.5: https://woblink.com/ebook/droga-ula-machnacz-138379u

Cena:


Dzienniki. 1920–1930. Tom 4

Autor: Michał Römer

Świadectwo imponujące – wiele tysięcy stron pokrytych gęstym maczkiem – powstawało codziennie przez 34 lata. A w nim utrwalona wspólna historia Polaków i Litwinów. Autor dzienników. Michał Römer (prawnik. publicysta. działacz społeczny i polityczny. wolnomularz) był postacią znakomitą. Wyprzedzał swój czas. umiał wyjątkowo celnie uchwycić istotę otaczającej go rzeczywistości. Dzięki niemu dziś można zrozumieć polsko-litewskie doświadczenie XX wieku.6-tomowa edycja dzienników Michała Römera. obejmująca lata 1911–1945. przedstawia – obok spraw największej wagi – także codzienność epoki. sprawy społeczne i obyczajowe. Autor w tomie IV opisuje nowo powstałe państwo polskie i Litwę. wielkie postaci. które je tworzyły. relacjonuje najważniejsze wydarzenia wojny polsko

29.9: https://woblink.com/ebook/panstwo-teoretyczne-bartlomiej-sienkiewicz-138310u

Cena:


O pisaniu. Na chłodno.

Autor: Remigiusz Mróz

W kraju. w którym rzekomo nikt nie czyta. jego książki rozchodzą się w milionach egzemplarzy.

W wieku trzydziestu lat został najpopularniejszym współczesnym polskim pisarzem.

Kim jest? Jak tworzy? 

W tej książce Remigiusz Mróz daje się poznać od dotychczas skrzętnie skrywanej strony. Opisuje swoją pisarską drogę i trzyma czytelnika w napięciu. niczym w jednym ze swoich najlepszych kryminałów. Odkrywa kulisy własnego warsztatu. a ostatecznie udowadnia. że każdy z nas nosi w sobie przynajmniej jedną nienapisaną książkę.

Wszystko to robi na chłodno. ale także z przymrużeniem oka – dzięki czemu pozycja ta to nie tylko wyczerpujące kompendium pisarskie dla wszystkich. którzy myślą o stworzeniu własnej powieści. lecz porywająca. zabawna i

:

Cena:


CUJO

Autor: Stephen King

Cujo. olbrzymi pies. jest przyjaznym stworzeniem… do czasu. aż w pogoni za królikiem wpada do kryjówki zarażonych wścieklizną nietoperzy. Walcząc z niezrozumiałymi zmianami. które w nim zachodzą. chore zwierzę stopniowo zamienia się w psa-mordercę. Atakuje swojego właściciela. terroryzuje kobietę i jej syna uwięzionych w zepsutym samochodzie.

 

Dla mieszkańców Castle Rock starcie z Cujo będzie próbą ich człowieczeństwa.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 33mariusz maszkiewicz, więcej niż my pdf, lesław góral, wartości utylitarne, konflikt w kosowie, białoszewski pamiętnik z powstania warszawskiego, choroby wirusowe u dzieci, grobowce atuanu, grzegorz studnicki, historyzm maski, świadome rodzicielstwo, gdy na morzu, na jakim poziomie jest matura rozszerzona z angielskiego, jan pleszczyński, nora roberts kroniki tej jedynej tom 2, nauka języka polskiego dla obcokrajowców ćwiczenia pdf, kodeks pracy książka…