Format

EPUB.MOBI: 133799

https://woblink.com/ebook/amelka-kiel-i-bal-barbarzyncow-maria-jaszczurowska-laura-ellen-anderson-133799u

:

Cena:


ISBN

9788365843791: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/dom-przy-foster-hill-jaime-jo-wright-135683u

Cena:


Mitologia grecka i rzymska

Autor: Katarzyna Marciniak

Nowe. zaktualizowane i uzupełnione wydanie uhonorowanej prestiżową Nagrodą Klio Mitologii greckiej i rzymskiej prof. Katarzyny Marciniak. Autorka przybliża postaci i wydarzenia z mitologii. bez których nie sposób zrozumieć współczesnej kultury. Poznamy różne oblicza Meduzy. dowiemy się. czy bóg wina Bachus chorował na żółtaczkę. dotrzymamy towarzystwa Arnoldowi Schwarzeneggerowi. gdy jako Herkules będzie przemierzał ulice Nowego Jorku. Książka prezentuje treści na zasadzie leksykonu. co ułatwia poruszanie się w gąszczu mitologicznych postaci i wydarzeń. Zawiera liczne ilustracje i ciekawostki. a także informacje o funkcjonowaniu motywów związanych z daną postacią w literaturze. filmie. sztukach plastycznych czy muzycznych. co uatrakcyjnia lekturę oraz poszerza wiedzę. Autorka z

:

Cena:


Na przekór zasadom

Autor: Mary Brendan

Lady Joan Moreland pochodzi ze starego szanowanego rodu. Jako córka księcia obraca się w najlepszym towarzystwie i bierze udział w najbardziej elitarnych wydarzeniach sezonu. Lady Joan różni się od większości dam z towarzystwa. bowiem udziela się charytatywnie. Nie ogranicza się jednak do pomocy finansowej. osobiście odwiedzając potrzebujących nawet w najgorszych dzielnicach Londynu. Podczas jednej z takich wypraw wpada w tarapaty. a przed niebezpieczeństwem ratuje ją Drew Rockleigh. Wkrótce Joan dowiaduje się. że Drew pochodzi z arystokratycznej rodziny. ale nieszczęśliwym zrządzeniem losu stracił cały majątek. Joan postanawia mu pomóc. Nie wie. że w ten sposób wplącze się w niebezpieczną intrygę. w której może stracić znacznie więcej niż reputację… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99obraz polski, zioła lecznicze pdf, synantropizacja, napisz równania reakcji spalania całkowitego oraz niecałkowitego, mariusz zielke książki, pobratymca, piotr lenartowicz, kompozytorzy polscy 21 wieku, duży owad podobny do pszczoły, alice miller książki, agnieszka rzepka, soma solucja, kariera nikodema dyzmy online, stres literatura pdf, rola praw człowieka we współczesnym świecie, influencerką, zbuntowany dziedzic vi keeland pdf, gospodarka rynkowa definicja…