ISBN

978-83-948331-8-3: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/pobudka-kosciele-jaroslaw-makowski-tomasz-mincer-134449u

Cena:


Dokąd odchodzą parasolki

Autor: Afonso Cruz

Wielka i wspaniała powieść. która rozwija się w cudowny dywan życia. utkany z materii i kolorów. które znajdujemy. gubimy i mamy nadzieję ponownie odnaleźć.

Moja mama. panie Elahi. zadawała sobie pytanie. dokąd odchodzą parasolki. Zawsze. gdy wychodziła z domu. gubiła parasolkę. A przez całe życie nie znalazła ani jednej. Dokąd to mogą odchodzić parasolki?

Tłem tej powieści o zniewalającym wręcz uroku jest Orient – ze wszystkim. co ma w sobie magicznego. innego i przewrotnego. Równie niezwykli są zaludniający ją bohaterowie. a wśród nich człowiek. który pragnie być niewidzialny. dziecko. które chciałoby latać jak samolot. kobieta pragnąca wyjść za mężczyznę o niebieskich oczach. niemy poeta dłońmi wyczarowujący wiersze. zakochany hindus i chłopiec. który w ustach ma cały wszechświat.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 39.9


Moja siostra

Autor: Michelle Adams

Nazywam się Irini. Rodzice mnie oddali.

Nazywam się Elle. Rodzice mnie zatrzymali.

Przez całe życie Irini myślała. że została oddana. bo rodzice jej nie chcieli. Co jeśli prawda jest znacznie gorsza?

Dwie siostry.

Dwa różne losy.

Rodzina połączona przez wstrząsającą tajemnicę.

Michelle Adams urodziła się w Anglii. obecnie mieszka na Cyprze. gdzie pracuje jako naukowiec. W wieku zaledwie dziewięciu lat przeczytała jedną z powieści Stephena Kinga i natychmiast się od nich uzależniła. Moja siostra to jej debiut literacki.

Wspaniała. wciągająca i ekscytująca książka – w dodatku oryginalnie i pięknie napisana. Zachwyca!

Gillian McAllister. autorka Everything but the truth

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 35.9


ISBN

9788377794999: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/wielkie-nadzieje-charles-dickens-134465u

Cena:jeanette kalyta, słownik frazeologiczny pdf, eurokod 6, transformers prime optimus prime, rotmistrz zaremba, wpływ unieruchomienia na poszczególne układy, ars amandi, podsumowanie terapii alkoholowej, oralność, król edyp opracowanie, dewotka streszczenie, podstawy przedsiębiorczości pdf, jan franek ginekolog, kubus fatalista i jego pan, paw królowej pdf, gry robin, jean raspail obóz świętych, syberia poradnik, bramy światłości pdf, magiczny wieczór, oblężenie konstantynopola 717, bad boys go to hell pdf, al jackson, wojciech kostecki…