Gra miłości

Autor: Huntley Fitzpatrick

Magnetyzująca opowieść o  dwojgu pogubionych nastolatkach. których połączy niełatwa miłość

Tim Mason jest chłopakiem. który najprawdopodobniej znajdzie po omacku barek z alkoholem. w przyszłości będzie potrzebował przeszczepu wątroby. wjedzie samochodem do domu…

Alice Garrett była dziewczyną. która przede wszystkim na pewno nie umówi się z przyjacielem młodszego brata. wlokącym za sobą spory ciężar przeszłości…

Dla Tima zakochanie się w Alice nie byłoby mądrym wyborem. Dla Alice nie ma nic bardziej przerażającego od zakochania się w Timie. Jednak Tim nigdy nie wybierał mądrze. zaś Alice zaczyna się zastanawiać. czy „mądry” wybór jest zawsze tym najwłaściwszym. Kiedy tych dwoje natknie się na siebie. wpadną po uszy…

‚“Prosto z serca… Świetnie nakreślone postaci. humor i emocjonalne rozterki. To historia miłosna. w której się zakochasz!”.

Publishers Weekly

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 31


Mroczna arena

Autor: Mario Puzo

Nawiązująca klimatem do twórczości Remarque’a i Hemingwaya debiutancka powieść autora Ojca Chrzestnego.

Akcja książki toczy się w powojennych Niemczech krótko po kapitulacji. na przełomie 1945 i 1946 roku. Po trzech latach spędzonych na froncie młody Amerykanin. Walter Mosca. nie potrafi odnaleźć się w normalnej rzeczywistości. nie czuje więzi z rodziną ani narzeczoną. Tęskni za Europą. za swoją niemiecką kochanką Helle. W końcu decyduje się na powrót. Znajduje pracę w cywilnej administracji sił okupacyjnych w Bremie. mieście zniszczonym przez alianckie bombardowania. Odszukuje Helle i przechodzi trudny proces odkrywania siebie oraz poszukiwania miłości i spokoju. Stara się zachować człowieczeństwo wobec piekła codzienności – braków żywnościowych. prostytucji młodych kobiet.

:

Cena:


1

:

:

Cena:


The Hash Knife Outfit

Autor: Zane Grey

The sequel to „The Drift Fence”. featuring the continuing story of Jim Traft and Molly Dunn and introducing Jim’s sister Glorianna. who finds more than she bargained for in the West. When Gloriana Traft came to Arizona to visit her tenderfoot brother Jim. trouble was rampant in Yellow Jacket. The notorious Hash Knife Outfit of rustlers and gunmen were stealing the ranchers’ cattle and terrorizing the beautiful valley. Guns would blaze and blood would run hot and red before Goloriana and her brother became true and valiant citizens of the frontier West. Zane Grey paints a pretty picture of the land. the men and women who settled it. and they danger of cowboy life.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


https://woblink.com/product-publication/download/31624/pdf

1:

:

Cena:


ISBN

9788380627949: Wydawnictwo

Format

0: https://woblink.com/ebook/krolestwo-i-jego-cienie-agnieszka-halas-31569u

Cena:romuald dębski udar, burdubasta, mendel gdanski, marian guzek, książki psychologiczne pdf za darmo, królestwo kanciarzy pdf, rise of the tomb raider trofea poradnik, dlaczego rekiny nie chodzą do dentysty, chata paul young, wędrówki childe harolda, przednerkowa niewydolność nerek, pocałunek zdrajcy 2, medycyna wewnętrzna, oblicza komunikacji, katarzyna miller książki pdf, kępiński melancholia, dziewczyny kodują, użycie broni palnej, 500 po angielsku…