Program lojalnościowy – od zbierania punktów do grywalizacji

Autor: Chrąchol-Barczyk Urszula

Książka stanowi doskonałe narzędzie zarówno dla firm chcących stworzyć własny program lojalnościowy. jak i dla tych. którzy już program posiadają. Dzięki zaprezentowanym case study można dostrzec trendy i rozwiązania. jakie współcześnie oferują programy lojalnościowe swoim uczestnikom. Wśród przeanalizowanych przykładów znajdują się programy nagradzane w ogólnopolskich konkursach zarówno w obszarze B2B. jak i B2C. Książka zawiera także rozważania teoretyczne dotyczące omawianego pojęcia oraz wskazuje na decyzje. które należy podjąć. tworząc program lojalnościowy.

Wydawnictwo: edu-Libri

Cena: 40


name

a/0/_name: a/0/__text

desc

attr/a/1/_name: attr/a/1/__cdata/0

Cena: _price


Negocjacje i komunikacja.

Autor: Grażyna Rosa

W dynamicznie zmieniającym się współczesnym świecie niezmienna pozostaje wartość dobrych relacji oraz umiejętności nawiązywania i utrzymywania porozumienia między różnymi stronami. Opanowanie sztuki negocjacji i komunikacji międzyludzkiej staje się podstawowym atrybutem nie tylko profesjonalnych negocjatorów. ale również wszystkich osób. które zawodowo wchodzą w interakcje międzyludzkie. W książce omówiono istotę i przygotowanie do negocjacji. fazy procesu negocjacji. techniki negocjacyjne. komunikację werbalną i niewerbalną. aspekty kulturowe i savoir-vivre w komunikacji. Książka adresowana jest do osób praktycznie i teoretycznie zajmujących się problemami negocjacji i komunikacji.

Wydawnictwo: edu-Libri

Cena: 50


ISBN

9788381194488: Wydawnictwo

Format

21.9: https://woblink.com/ebook/poczekalnia-w-barbara-rejek-141456u

Cena:zakamarki marki pdf, ksiązki olgi tokarczuk, metodologia badań psychologicznych notatki, iwona wieczorek książka, prado flores, jak napisać pracę magisterską krok po kroku, perfumy kleopatry, marta peter, dama paxton pdf, samodzielność finansowa, testowanie oprogramowania. podręcznik dla początkujących pdf, eskadra lotnicza, książe machiavelli pdf, agnieszka kościańska, pokojuwka, ars educandi, sex mp3, anatomia dla artystów sarah simblet, płeć społeczno-kulturowa, dr thomas levy, pomoc ręczna sposobem brachta, kamienie na szaniec streszczenie polski na 5, definicja miasta, kochamy laure blog, teksty źródłowe historia, wielka historia powszechna…