Karmelowa jesień

Autor: Aleksandra Tyl

Kolejna niezwykła i ciepła powieść autorki bestsellerowego MAGICZNEGO LATA!

Życie Marianny było usłane różami. Jako jedynaczka mogła liczyć na wsparcie rodziny w każdym względzie. Zagraniczne studia. beztroskie plany na przyszłość. realizacja marzeń – to wszystko w zasięgu ręki. Wszystko zmienia się po tragicznej śmierci rodziców. Kiedy w niedługim czasie umiera również ukochana babcia. Marianna przechodzi załamanie. Młoda. bogata. ale samotna i nieszczęśliwa nie potrafi poradzić sobie ze stratą najbliższych. Wkrótce odkrywa dokumenty. z których wynika. że jej ojciec regularnie przesyłał niejakiej Rosie Rosso pewną kwotę pieniędzy. Trop prowadzi do hiszpańskiej Sewilli. miasta. nad którym unosi się duch Krzysztofa Kolumba. ulice rozbr

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 31.3


ISBN

9788380643901: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/religie-swiata-antycznego-w-szesciu-tomach-tom-i-religia-starozytnej-grecji-tadeusz-zielinski-32330u

Cena:po piśmie, wspólnoty wyobrażone, stanisław osowski, einstein bóg a nauka, michał chruszczewski, dzieci z bullerbyn pdf, największa hodowla królików w polsce, książki o islamie, gra singli, zarzadzanie produktem, podroz nieslubna, niemiłośc, paradoks wyboru pdf, a kamieński kamienie na szaniec, czerwona jaskółka pdf, sapiens od zwierząt do bogów pdf, tessa d’urberville pdf, elementy językowe, ziemkiewicz nowa książka, tylko miłość się liczy, paradoks wyboru, bajka o rybaku i rybce puszkin pdf…