TAŃCZĄCE MARTWE DZIEWCZYNKI

Autor: Graham Masterton

W szkole tańca w centrum Cork wybucha pożar. Trzynaście utalentowanych dziewcząt ginie w płomieniach. Prowadząca śledztwo nadinspektor Katie Maguire dopatruje się w tym celowego działania i łączy pożar z innymi nawiedzającymi wcześniej miasto. Zwłaszcza z jednym. którego ofiary już nie żyły. kiedy pojawiły się pierwsze płomienie. Żeby znaleźć sprawcę. musi wejść w nowy dla niej świat irlandzkiego tańca ludowego – pełen nieposkromionych ambicji i zawiści – i stawić czoło najbardziej bezwzględnemu zabójcy. z jakim miała dotąd do czynienia.

 

SERIA Z KATIE MAGUIRE to wstrząsające thrillery tylko dla czytelników o wyjątkowo mocnych nerwach – tak realistyczne opisy są znakiem rozpoznawczym Grahama Mastertona.

 

Nadkomisarz

Wydawnictwo: Burda

Cena: 31


Projektant

Autor: Marius Gabriel

Olśniewająca historia osadzona w świecie wielkiej mody i Paryża

Świeżo upieczona mężatka Copper Reilly przybywa do Paryża zaraz po wyzwoleniu miasta w 1944 r. Kiedy paryżanie celebrują odzyskanie wolności. ona czuje. że utknęła w więzieniu nieszczęśliwego związku. Po kolejnej zdradzie męża Copper żąda separacji.

Wkrótce kobieta odnajduje bratnią duszę w osobie skrytego projektanta mody w średnim wieku. Okazuje się. że Riley przypadkowo poznaje Christiana Diora. Jego bojaźliwa natura i niechęć do sławy zderzają się z odważnym blaskiem projektów. które tworzy..

Copper czuje. że mężczyzna jest geniuszem i próbuje odkryć go dla reszty świata. Z aparatem i maszyną do pisania rzuca się w szalony świat dziennikarstwa modowego. Bardzo szybko przekona się. że cena za spełniani

:

Cena:


Łzy pajaca. Zima komisarza Ricciardiego

Autor: Maciej A. Brzozowski

Neapol. rok 1931. Kończy się marzec. ale wiosny jeszcze ani śladu. Przez miasto razem z lodowatym wiatrem przebiega wiadomość: Arnoldo Vezzi. wielki tenor. artysta światowego formatu. przyjaciel Duce. został znaleziony martwy w swojej garderobie w teatrze San Carlo tuż przed występem. Śledztwo ma prowadzić komisarz Luigi Alfredo Ricciardi. Niezwykły śledczy. nielubiany przez przełożonych przez swoją krnąbrność. przez podwładnych oceniany jako nieprzystępny. ma głęboko skrywany sekret: od dzieciństwa widzi zmarłych w ostatnich chwilach życia i z daleka czuje ich ból.

Dni mijają. szef się niecierpliwi. obawiając się nacisków z Rzymu i domaga się schwytania winnego. Mroczna atmosfera dociera do najmniejszych zaułków miasta. niepokój ogarnia mieszkańców wąskich uliczek i pięknych pałaców. Wyczulony na krzywdę ludzi. wierząc w sprawiedliwość. Ricciardi rozpoczyna niebezpieczną wyprawę przez światło i cień w poszukiwaniu mordercy.

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 22


:

:

Cena: 7.99przemoc w pracy, gazety do pobrania za darmo, wywiad i badanie fizykalne pdf, film w reżyserii orsona wellesa, isfp zawody, anastezja, zabawny występ krzyżówka, quizy angielskie, heczko, kierunki geograficzne dla dzieci, czarna wrona, teaching english to young learners szpotowicz pdf, piotr kostrzewa, agnieszka lorek, masa książka pdf, stepen king, lencioni, suma wszystkich strachów online, książka na prezent, mariusz czubaj około północy…