Klasyfikacja budżetowa – zmiany i praktyczne przykłady

Autor: Maciej Wojdowski

Jednostki sektora finansów publicznych stosują klasyfikację budżetową w planowaniu. rachunkowości i sprawozdawczości. W przypadku większości objaśnień zamieszczonych w rozporządzeniu o klasyfikacji budżetowej przy poszczególnych podziałkach użyte jest sformułowanie „w szczególności”. co oznacza. że katalog wskazany przez Ministra Finansów jest otwarty. a zatem w praktyce ciągle występuje wiele rozbieżności. Ministerstwo Finansów w wielu swoich wyjaśnieniach podkreśla. że wyboru odpowiedniego sposobu klasyfikowania wydatku dokonać musi kierownik jednostki sektora (główny księgowy jednostki) zgodnie z istniejącym stanem faktycznym i stosownie do postanowień umowy zawartej z określonym podmiotem.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 19.9


1

:

:

Cena:nie jestes skazany ksiazka, w parze z sawą, filip springer 13 pięter, irena zimmermann-górska, dzień rozrachunku, asystentura rodziny, dziwki numer, ida kurcz psychologia języka i komunikacji pdf, juliusz słowacki anhelli, ebook jak działa, rise of the kings poradnik, króliki z ravensbruck, twoja kompetentna rodzina, wieczór trzech króli pdf, a. a. milne…