Rodzina migracyjna w przestrzeni życiowej dorastających

Autor: Anna Dabrowska

Jaka jest sytuacja życiowa dorastającej jednostki w przestrzeni życiowej wyznaczonej przez rodzinę migracyjną?

Czy istnieje zależność pomiędzy preferowanymi przez rodziców stylami wychowania a czasem rozłąki migracyjnej?

Jaki jest obraz samego siebie osób dorastających w relacjach interpersonalnych w aspekcie cech wewnętrznych określonych stylami funkcjonowania?

Na te i wiele innych pytań próbuje odpowiedzieć dr Anna Dąbrowska. której zainteresowania naukowe skupiają się wokół rodzin patologicznych. dysfunkcjonalnych oraz stojących w obliczu różnego typu kryzysów. Szczególną uwagę skupia na postrzeganiu rzeczywistości społecznej przez młodzież wychowującą się w tego rodzaju

24.99: https://woblink.com/ebook/dobro-zlem-czyn-magdalena-kucenty-dorota-dobrzynska-lukasz-trykowski-filip-laskowski-istvan-vizvary-karolina-cisowska-maciej-oleszek-justyna-lech-sylwia-finklinska-27953u

Cena: Dorota Dobrzyńska


Wydawnictwo

WarBook: Format

28512

https://woblink.com/product-publication/download/28512/epub: 1

Cena:


Dieta Smartfood

Autor: Eliana Liotta

Trudno odmówić autorom Diety Smartfood racji – żyjemy w epoce nadmiaru i natłoku – informacji. jedzenia i kilogramów. Jesteśmy skłonni do gigantycznych poświęceń. by jak najdłużej zachować młodość. urodę i zdrowie – uciekamy się do absurdalnych sposobów. łapiemy się diet ad hoc i naiwnie dajemy wiarę „cudownym produktom”. A cudów nie ma. Jest jednak nauka. Dieta Smartfood to coś więcej niż kolejne internetowe odkrycie – to inicjatywa pod egidą Europejskiego Instytutu Onkologicznego w Mediolanie. który prowadzi zaawansowane badania nad budową ludzkiego genotypu i jego interakcjami z zewnętrznymi substancjami pochodzącymi ze składników odżywczych. które są w stanie wywrzeć wpływ na nasze DNA. „usypiając” lub aktywizując poszczególne geny. odpowiadające za długość nasz

:

Cena:


9788380027060

Wydawnictwo: Dialog

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/polscy-zdobywcy-bialego-ladu-jacek-machowski-28786u: https://woblink.com/product-publication/download/28786/epub

Cena:


Trylogia napoleońska. Huragan. Rok 1809. Szwoleżerowie gwardii

Autor: Wacław Gąsiorowski

Na „Trylogię napoleońską” Wacława Gąsiorowskiego składają się powieści: „Huragan”. „Rok 1809” oraz „Szwoleżerowie gwardii”. Akcja pierwszej powieści obejmuje okres od wypowiedzenia przez Napoleona wojny Prusom do utworzenia Księstwa Warszawskiego. Rok 1809 to rok wojny polsko-austriackiej w obronie Księstwa Warszawskiego. Akcja trzeciej powieści toczy się w czasie kampanii moskiewskiej Napoleona w 1812 roku. Na tle burzliwych wydarzeń tej wojennej epoki autor w mistrzowski sposób rysuje także wątki miłosne. Z zapartym tchem śledzimy losy głównych bohaterów powieści: Floriana Gotartowskiego i Zosi Dziewanowskiej. Tadeusza Bielskiego i Janki Głuskiej oraz Macieja i Joanny Żubrów.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 37


Guzik i banan

Autor: Monika Winnicka

‚W teatrze ciągle jest najważniejszy człowiek i jego epopeja. chociażby był wiejskim głupkiem. Historię trzeba opowiedzieć. a nie wykrzyczeć! Ale to się zmienia i ta nowa efekciarska estetyka nie pasuje mi już. Ja jestem bardzo starym aktorem teatralnym. Moje pokolenie powoli odchodzi’.

 Starość aktora teatralnego. Starość przeżywana intensywnie. Starość oddana w darze młodej. przypadkowo poznanej kobiecie. Brak wstydu myśli. często perwersyjnych i cynicznych staje się tłem do rozważań najbardziej wzniosłych. Ból utraconej własnej młodości? A może przebudzenie? Co dają te kradzione iskry młodości? Już brak czasu. ale może warto na koniec powiedzieć komuś prawdę o sobie?

Wydawnictwo: Biblioteka Analiz

Cena: 8


ISBN

9788301191238: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/projektowanie-elementow-maszyn-z-wykorzystaniem-programu-autodesk-inventor-pawel-pluciennik-28577u

Cena:



daria orlicz, dobry chłopak pdf, pan samochodzik i fantomas audiobook, jaroslaw zietara, relatywistyczny, biomechanika fizjoterapia, paweł iwanowicz cziczikow, violetta konarska wrzosek, akademia pana kleksa książka pdf, audiobooki dla dzieci za darmo do pobrania, ojciec chrzestny mobi, gotowanie na parze przepisy pdf, mróz chyłka tom 7, chocholy, ortografia pdf, mnie nie oszukasz, charlotte link pdf, srodki przymusu…