Kompendium wiedzy o Unii Europejskiej

Autor: Ewa Małuszyńska

Decyzja Wielkiej Brytanii o rezygnacji z członkostwa w Unii Europejskiej oraz kryzys migracyjny. zdominowały w ostatnim czasie dyskusje. odbywające się w krajach członkowskich wspólnoty oraz jej instytucjach. Dlatego pojawiła się konieczność przygotowania piątego. znacząco zmienionego i uaktualnionego „Kompendium wiedzy o Unii Europejskiej”.

Nowe wydanie ma na celu aktualizację zagadnień. w kontekście obecnych wieloletnich ram finansowych 2014-2020 oraz innych procesów. jakie zaszły w rozwoju i funkcjonowaniu Unii Europejskiej w ostatnich latach. Autorzy omawiają m.in.: kolejne rozszerzenia UE i strefy euro. zmiany w funkcjonowaniu strefy euro po kryzysie. nowy budżet UE. fundusze europejskie i system ich wdrażania oraz zmiany w wybr

26: https://woblink.com/ebook/jezioro-anna-radwan-zbikowska-bianca-bellova-135568u

Cena:


O kotach

Autor: autor zbiorowy

Z ilustracjami Gosi Herby

„Pisarzom z kotami do twarzy. […] Od razu przyjemnie znaleźć się w prestiżowym towarzystwie: Hemingway. Colette. Bukowski. Burroughs. wszyscy przyznawali się wszak do kociarstwa. zostawili na dowód cytaty i strofy”. Obserwacjami i anegdotami dzielą się wybitni kociarze: Stefan Chwin. Olga Drenda. Piotr Paziński. Małgorzata Rejmer. Piotr Siemion i Paweł Sołtys. Każdy z nich w charakterystycznym dla siebie stylu. a wszyscy z niezwykłą wrażliwością. zabierają czytelnika do świata. w którym rządzą koty.

Polecamy także tom opowiadań „O psach”.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 26.9


1

:

:

Cena:


:

:

Cena:


ISBN

9788328711013: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/emilia-krakowska-aktorzyca-katarzyna-kaczorowska-135848u

Cena:


ISBN

9788365778758: Wydawnictwo

Format

21.75: https://woblink.com/ebook/flu-game-wojciech-kleczar-135839u

Cena:


ISBN

9788328710214: Wydawnictwo

Format

51.9: https://woblink.com/ebook/ana-grzegorz-ostrowski-joanna-ostrowska-santiago-roberto-135266u

Cena:4 typy osobowości test pdf, dama paxton pdf, o powstawaniu gatunków pdf, metodologia łobocki, głośny film z sylvestrem stallone, czuchnowski, adam puławski, hearne kevin – kroniki żelaznego druida, anatomia zwierzat, ewa kraus, cesarz wszech chorób, ks. andrzej zwoliński, śmierć w amazonii…