Niepoliczalne

Autor: Karen Gregory

Gdy Hedda odkrywa. że jest w ciąży. nie wierzy. że w ogóle mogłaby się zajmować dzieckiem. Liczby nie chcą się zgadzać. Jest młodziutka i nadal w szponach zaburzeń odżywiania. które wpływają na każdy aspekt jej codziennego życia. Nadała nawet imię chorobie – Nia. Ale dni mijają. a Hedda podejmuje decyzję: zawrze z Nią rozejm do czasu urodzenia się dziecka. Siedemnaście tygodni. sto dziewiętnaście dni. trzysta pięćdziesiąt siedem posiłków. Uda jej się. jeśli tylko będzie sobie z tym radziła dzień po dniu.

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 32


Pod specjalną ochroną

Autor: Tina Duncan

Royce otrzymuje zlecenie ochrony prześladowanej przez byłego męża Sary Atwood. Uważa ją za rozpieszczoną córeczkę bogatego tatusia. Nie lubi takich kobiet. Jednak gdy poznaje Sarę bliżej. zaskakuje go swoim silnym charakterem. a jej dążenie do niezależności przysparza mu wielu kłopotów…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788380532656: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/obserwator-david-thorne-30877u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/30752/epub

1:

:

Cena:


Lila

Autor: Cezary Andrzej Krajewski

Prawdziwa historia oparta na faktach. będąca dramatem wojennym. przedstawiająca wydarzenia z lat 1925–1945. obrazująca przełomowe momenty w dziejach narodu polskiego. Główną i tytułową bohaterką jest młoda dziewczyna (Lila) zmagająca się z rzeczywistością. w której się znalazła. Uczestniczka tajnych kompletów w zakresie szkoły średniej. W wieku szesnastu lat wstępuje w szeregi Podziemnego Państwa Polskiego – Armii Krajowej. W konspiracji od 1942 roku. Zaprzysiężona jako łączniczka AK. pseudonim „Lilka”.

Z Prologu

Cezary Krajewski – urodzony w Koszalinie w 1971 r. Autor scenariusza pełnometrażowego projektu oraz serialu fabularnego pod roboczymi tytułami „Lila”. ukazujących prawdziwą h

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 36


Królestwo i jego cienie

Autor: Agnieszka Hałas

Źle się dzieje w królestwie Naheli. Stary król umarł. lud burzy się przeciwko następcy. a królewna Kahlia skrywa więcej niż jeden niebezpieczny sekret. Co szepczą do niej umarli?

Promocyjny e-book zawiera fragment powieści „Dwie karty” – I tomu cyklu Teatr węży

Srebrni magowie bezlitośnie ścigają wyznawców czarnej magii. uznanej za skażoną. Demony z Otchłani przybierają ludzką postać i przenikają do świata śmiertelników… W Shan Vaola nad Zatoką Snów pojawia się na wpół obłąkany człowiek z twarzą pociętą bliznami. który pamięta jedynie urywki ze swej przeszłości. W tunelach podziemnego świata żywiołaków i chowańców. ifrytów i homunkulusów. żebraków i przestępców. stopniowo odkrywa swoje magiczne talenty. Dwie karty – powieść mroczna. int

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 31.5matematyka klasa 3 zadania, przygody odyseusza tekst, człowiek i pies, strefa wpływów, burak liściowy krzyżówka, badania fizykalne w pielęgniarstwie, menopauza pdf, marek garbicz, dziwne losy jane eyre książka, remigiusz mróz audiobook za darmo, arcydzieła literatury rosyjskiej lista, tajemniczy ogród kolorowanka do druku, respondek liberska, bonda pdf, towarzysz sherlocka holmesa, krysicki włodarski rozwiązania zadań tom 1, zły czas haner pdf…