Atlas płazów i gadów Polski

Autor: Zbigniew Głowaciński

„Atlas płazów i gadów Polski” należy do literatury podstawowej. a przy tym budzącej szerokie zainteresowanie nie tylko w kręgach naukowych. ale i szerszych. społecznych. Dobrany zespół wybitnych specjalistów-autorów gwarantuje wysoką jakość merytoryczną dzieła. Na jego oryginalność składa się przede wszystkim zawartość faktograficzna i wprowadzenie nowych rozdziałów (np. tło paleozoologiczne. krytyczny przegląd systematyki) z najnowszymi osiągnięciami w zakresie herpetologii europejskiej. W polskiej literaturze naukowej nie ma on odpowiednika.

Atlas nie jest ani typową książką ani podręcznikiem akademickim. jest natomiast wzbogaconym problemowo atlasem rozmieszczenia zwierząt. który może służyć jako pomoc w zajęciach t

69: https://woblink.com/ebook/gielda-dla-firm-rodzinnych-szymon-filipczak-135669u

Cena:


ISBN

9788381033787: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/wzmocnij-jelita-marek-zaremba-136143u

Cena:


S.N.U.F.F.

Autor: Wiktor Pielewin

Bogactwo i przepych kontrastujący z biedą. Technologiczny postęp naprzeciw ciemnoty. Barbarzyństwo kontra ład. Przyczyny i powiązania istniejące w konfliktach rozgrywających się między odmiennymi krajami oraz ich kulturami.

S.N.U.F.F. to powieść analizująca niezgodę pomiędzy cywilizowanymi mieszkańcami Bizancjum/ Big Biz. a nieokiełznanymi Orkami/Urkami zamieszkującymi w kraju Urkana. Pilot Damilola Karpov przygotowuje bestialskie filmiki bez cenzury określane jako S.N.U.F.F. Mają one zaspokoić potrzeby kultury Biznancjum. Ofiary są potrzebne. by stworzyć obraz obcego.

To prawdziwe oszałamiająca. bestsellerowa. postapokaliptyczna powieść. Zawiera wizjonerskie spojrzenie na zjawisko wojny i mediów.

Wiktor Pielewin jako topowy. rosyjs

:

Cena:


Ciemność

Autor: Ragnar Jónasson

Na brzeg odległego fiordu morze wyrzuciło ciało młodej Rosjanki.
Przyjechała do Islandii szukać bezpieczeństwa. a znalazła grób w wodzie. Pobieżne dochodzenie ustaliło. że to samobójstwo…
Komisarz Hulda Hermannsdóttir z policji w Reykjaviku zostaje niespodziewanie wysłana na wcześniejszą emeryturę. Może przeprowadzić jeszcze ostatnie śledztwo w nierozwiązanej sprawie. którą sama wybierze.
Hulda wybiera sprawę młodej Rosjanki. Ma powody podejrzewać. że dziewczyna nie odebrała sobie życia…
Szybko przekonuje się. że nie może ufać nikomu. Policja usiłuje wyhamować śledztwo. Hulda ma tylko kilka dni. żeby rozwiązać ponurą tajemnicę – bez względu na to. ile zasad będzie musiała złamać. Nawet za cenę popełnienia straszliwego błędu. I śmiertelnego ryz

:

Cena:


Po bezdrożach Alaski

Autor: Sebastian Bielak

W dalekim zakątku świata

Po bezdrożach Alaski to fascynująca relacja z podróży po Alasce – pełnej przygód. dzikiej przyrody oraz interesujących ludzi. Razem z autorem weźmiemy udział w raftingu na rzece Kenai. przepłyniemy łodzią lub kajakiem prawie 900 kilometrów wzdłuż biegu Jukonu – największej rzeki Alaski. będziemy obserwować z bliska niedźwiedzie grizzly. ursony i bieliki amerykańskie. łowić ryby w rzekach. w których aż roi się od wielkich szczupaków i wędrujących na tarło łososi. Powędrujemy leśnymi duktami pełnymi świeżych tropów baribali. przeżyjemy nawet rzeczne tsunami i pożar tajgi.

Oprócz wielu sympatycznych Amerykanów oraz północnoamerykańskich Indian spotkamy też potomków Polaków. którzy dawno temu przybyli na ten skrawek świata szukać szansy na lepsze życie.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 37patologie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, ekstradycja pdf, alfabet fonetyczny slawistyczny, trombocytopatie, iwaszkiewicz brzezina, kocia kołyska pdf, słownik rosyjsko polski pdf, mimo twoich łez pdf, wilk stepowy, bartek głogowski, biblia polski, lech korniszewski, literatura dawna, pedagogika śliwerski kwieciński pdf, bieguni audiobook, piotr sztompka socjologia analiza społeczeństwa, system gospodarczy definicja, lis japoński, kierunek berlin…