ISBN

9788375616897: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/grundwortschatz-recht-niemiecki-dla-prawnikow-malgorzata-grabowska-monika-sychowska-piotrkowicz-133369u

Cena: Monika Sychowska-Piotrkowicz


Grundwortschatz Recht. Niemiecki dla prawników

Autor: Małgorzata Grabowska

Język niemiecki

Poziom C1

Podręcznik jest przeznaczony dla osób. które osiągnęły już określony stopień znajomości języka niemieckiego. jednakże dla potrzeb własnych lub zawodowych chcą uzupełnić swoją naukę o dodatkowe materiały do ćwiczeń zarówno gramatycznych. jak i leksykalnych. Książka pomoże w pogłębieniu znajomości niemieckiego o dodatkowe słownictwo prawnicze oraz wyrażenia idiomatyczne. Ponadto podręcznik oferuje przykłady korespondencji oraz stanowi impuls do pracy własnej nad językiem niemieckim oraz fachowym słownictwem prawniczym.

***

Małgorzata Grabowska – germanistka i lingwistka. długoletni kierownik Zespołu Lektorów Języka Niemieckiego w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Wyk

:

Cena:


Efektor

Autor: Thomas Arnold

David Ross – starszy detektyw wydziału zabójstw z Cleveland – zostaje zawieszony w obowiązkach służbowych za napaść na aresztowanego. Na prośbę pewnej kobiety jedzie do Michigan. gdzie zniknął jego były towarzysz broni. z którym kilka dni wcześniej odbył dziwną rozmowę. Wynajmowany przez Jamesa Adamsa pokój został przeszukany i zdewastowany. jednakże kamery ochrony motelu nie zarejestrowały niczego podejrzanego. Ross dochodzi do wniosku. że być może to sam Adams dokonał zniszczeń. Tylko… dlaczego?

Piętrzą się niejasności. a spokojne miasteczko szybko ukazuje swoje drugie oblicze napiętnowane wydarzeniami. jakie rozegrały się w nim przed dekadą. Wszyscy bacznie przyglądają się nowemu przyjezdnemu. który zaczyna zadawać coraz bardziej niewygodne pytania.

109: https://woblink.com/ebook/pielegnowanie-w-poloznictwie-ginekologii-i-neonatologii-maria-rabiej-barbara-mazurkiewicz-133603u

Cena: Barbara Mazurkiewicz


ISBN

9788381470513: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/bialy-wrobel-gabriela-kusz-133792u

Cena:witaj karolciu pdf, perwersyjna milosc pdf, niesamowite przygody kavaliera i claya, boss of me tia louise, emma darcy, józef opara, bądź czujna, arthur conan, blokersi, kapłony i szczeżuje, bad saint monica james pdf pl, wiktoria znaczy zwyciestwo, wysoko wrażliwi pdf chomikuj, podstawy matematyki pdf, iwaszkiewicz brzezina…