Bursztynowy Anioł

Autor: Anna Tabak

Poznajcie Aśkę – pozytywnie zakręconą studentkę ekonomii. której złośliwy los co rusz rzuca kłody pod nogi. Zakończenie kilkuletniego związku. zawalone egzaminy. uciążliwa praca… Dobrze. że pod ręką są przyjaciółki. na które zawsze można liczyć i pogadać dosłownie o wszystkim. I jeszcze kolega o dziwnie brzmiącym imieniu. który udzieli wsparcia w każdej sytuacji. Co ona by bez nich zrobiła?

Niespodziewanie w życiu Asi następuje zwrot o 180 stopni: pojawia się idealny mężczyzna. dzięki któremu jej szara rzeczywistość zaczyna przypominać bajkę. Przystojny. bogaty. dżentelmen w każdym calu… Czyżby to był wymarzony książę? A może dziewczynie pisany jest ktoś inny? I co ze znienawidzonymi studiami i aktorstwem. które od zawsze było jej pasją? Po prostu przeczytajcie!

Bursztynowy Anioł to napisana od serca historia o miłości. ponadczasowej przyjaźni. szukaniu własnej ścieżki. a także zwykłych codziennych problemach i trudnej sztuce dokonywania wyborów. Porwie każdą młodą czytelniczkę – rozbawi. wzruszy. a może i zainspiruje do zmian we własnym życiu.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 27


ISBN

9788301192419: Wydawnictwo

Format

99: https://woblink.com/ebook/wspolczesna-wiedza-o-polimerach-tom-2-jan-f-rabek-28524u

Cena:


Rozprawa o osobie

Autor: Adam Gosławski z Bebelna

Corpus Philosophorum Polonorum to seria wydawnicza prezentująca dorobek polskiej filozofii dawnej (cezurę stanowią tu rozbiory) w formie edycji krytycznych dzieł reprezentatywnych dla poszczególnych okresów i kierunków. Seria ta ma stanowić podstawowe narzędzie badawcze dla uczonych zainteresowanych polskim dziedzictwem filozoficznym. Wydawane w ramach serii dzieła zostały przygotowane w zgodzie z najwyższymi standardami edytorskimi. są zaopatrzone we wstępy i komentarze. indeksy i bibliografie.

Corpus Philosophorum Polonorum dzieli się na trzy podserie: Series Mediaevalis. Series Novae Aetatis oraz Przekłady. Dwie pierwsze zawierają teksty źródłowe w językach oryginalnych. czyli głównie po łacinie. powstałe w okresie średniowiecza i w epokach kolejnych. natomiast trzecia to równol

24.9: https://woblink.com/ebook/athenia-milosc-i-torpeda-piotr-kitrasiewicz-28196u

Cena:


Собачье сердце (Psie serce)

Autor: Michaił Bułhakow

„Собачье сердце” – одно из самых любимых читателями произведений Михаила Булгакова. Вас ждет рассказ о необыкновенном эксперименте гениального ученого. Известный московский профессор Преображенский решается на эксперимент по пересадке гипофиза умершего бездомного пьяницы и хулигана Клима Чугункина милому псу Шарику. найденному на улице. Очеловечивание произошло. но эксперимент. увы. не удался. Вместо доброй собаки на свет появляется безобразный. тупой и агрессивный Полиграф Полиграфович Шариков. который унаследовал от своего «донора» лишь дурные черты. Цепкая натура дебошира и разгильдяя – к несчастью. мерзкая. наглая. неблагодарная – подавляет благородное собачье сердце. и профессору ничего не остается. как совершить обратное превращение…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Вечера на хуторе близ Диканьки (Wieczory na chutorze w pobliżu Dikańki)

Autor: Николай Васильевич Гоголь

Сборник повестей «Вечера на хуторе близ Диканьки» – бессмертный шедевр великого русского писателя Николая Васильевича Гоголя. Перед нами оживает удивительный мир украинского фольклора – мир русалок. ведьм. призраков. демонов и чертей. Мир. где самые невообразимые. а порой и страшные события описаны с тонким. типично украинским юмором и соседствуют с колоритно изображенным крестьянским бытом 19 века.Это произведение. наполненное народными традициями и поверьями. мистикой. сказочными событиями. изумительными картинам украинской природы. прекрасным знанием быта и жизни простых людей. необычайным юмором. Героями этой поэтической легенды являются сильные. честные. благородные. любящие жизнь люди. Они преодолевают любые препятствия и легко подчиняют себе даже нечистую силу.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788365614056: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/drobna-zmiana-marcin-swietlicki-28027u

Cena:


ISBN

9788324045600: Wydawnictwo

Format

32.99: https://woblink.com/ebook/pragnienie-metafizyczne-karol-tarnowski-28371u

Cena:


Bractwo śmierci

Autor: J.D Robb

Czasami „bractwo” znaczy to samo. co „spisek”…

Profesor Dennis Mira dowiaduje się. że jego kuzyn Edward w tajemnicy umawia się z pośrednikiem w handlu nieruchomościami w sprawie sprzedaży kamienicy w SoHo. odziedziczonej przez nich obu po zmarłym dziadku. chociaż nieruchomość miała pozostać w rodzinie. A kiedy Dennis przychodzi. żeby wyjaśnić tę sprawę z Edwardem. widzi swego stryjecznego brata pobitego i zakrwawionego. siedzącego w fotelu. W tym momencie otrzymuje cios  w głowę i traci przytomność. Gdy ją odzyskuje. okazuje się. że Edward zniknął. a w pokoju nie ma żadnych śladów tego. co się stało.  

Na szczęście Dennis jest mężem doktor Charlotte Miry. cenionej konsultantki i profilerki współpracującej z nowojorską policją i dobrej przyjaciółki porucznik Eve Dallas. która zgadza się zająć poszukiwaniami. 

Wkrótce okazuje się. że były senator Edward Mira został w bestialski sposób zamordowany. Eve rozpoczyna śledztwo. wspomagana przez swą sumienną partnerkę Delię Peabody i męża-miliardera. Roarke’a. 

Rob jest wirtuozem. 

„Seattle Post-Intelligencer”

Trzymający w napięciu  thriller z odpowiednią dozą humoru… Fani gatunku będą zachwyceni. 

„This Week”

Unikalna kombinacja thillera i romansu. 

„The Romance Reader”

J.D. Robb to pseudonim Nory Roberts. autorki ponad dwustu powieści. które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad pięciuset milionów egzemplarzy i regularnie trafiają na listę bestsellerów „New York Timesa”.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 29.8starcie królów audiobook, tomasz kwasniewski, ewa roszkowska, martina stoesel, potega podswiadomosci pdf, wiedźmin 3 szturm na dun tynne zadania poboczne, witold orzechowski, esej pdf, nie mów fałszywego świadectwa, silnik samochodowy budowa, stulecie winnych sezon 3, eador władcy rozdartego świata, bajki dla doroslych, ciśnienie tętnicze skurczowe…