Scena od tylca

Autor: Anna Maria Władkowska

Młodzi artyści decydują się opowiedzieć o swoich zmaganiach w świecie polskiego show-businessu.

Skąpani w blasku fleszy. rozdający uśmiechy. triumfujący – tak zazwyczaj widzimy artystów. Tymczasem ich życie oraz praca to pot. krew i łzy. o czym mówią sami zainteresowani w cyklu rozmów. które stały się podstawą niniejszej książki. Poruszające wyznania. dzielenie się niełatwymi doświadczeniami. opisy najtrudniejszych momentów w życiu to jednak tylko część tego. co w niej znajdziemy. Równie ważną składową prezentowanych tu rozmów są próby określenia tego. jak sobie radzić z przeciwnościami losu. które każdy artysta nieuchronnie spotka na swojej drodze. Ważna lektura dla artystów. ich bliskich oraz wszystkich tych. którzy chcą zrozumieć świat show-busin

28: https://woblink.com/ebook/niebezpieczne-podobienstwo-malgorzata-nachtman-dzikowska-30085u

Cena:


:

:

Cena:


ISBN

9788380834682: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/stan-wyzszej-swiadomosci-bogdan-boleslaw-szykula-30098u

Cena:


L’Île aux trente cercueils

Autor: Maurice Leblanc

Une atmosphère sombre des légendes celtes. le présage sanglant. le comte Vorski sans-cœur. voilà de quoi frissonner d’angoisse et de terreur. Les gens superstitieux appellent ce lieu «L’île aux trente cercueils». La raison est simple: il y a une terrible prophétie. que dit trente victimes doivent mourir dont quatre femmes en croix. Quelle est la destinee de la jeune femme de bonne famille Véronique. qui est impliqué dans cette histoire? Quel est le fin de l’amour impossible entre un fou psychopathe et cette belle ingénue? Est-ce que Arsène Lupin peut affronter la malédiction?

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


1

:

:

Cena:


1

:

:

Cena:źródłoznawstwo, ślepnąc od świateł mobi, ostatnia arystokratka pdf, gps zastosowanie, tajemniczy mężczyzna pdf, atomowy szpieg, szarańska, ark survival evolved oswajanie, oczyszczanie wątroby według boskiego lekarza, łacińskie powiedzenia, pod wulkanem lowry, heroes 4 kampanie, najgorsi seryjni mordercy, fizyka powtórka do egzaminu gimnazjalnego, szalona wiosna, małecki dygot, kostrzewa miedzianobrody, niemiecki słownictwo tematyczne pdf, mentalność polaków, chemia organiczna pdf, raz do roku w skiroławkach pdf, polish for foreigners pdf, elzbieta zawadzka…