ISBN

9788381373517: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/likwidacja-lub-zawieszenie-dzialalnosci-gospodarczej-aneta-szwech-130044u

Cena:


The Wonderful Wizard of Oz

Autor: Lyman Frank Baum

Język angielski

Poziom B2

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści Wonderful Wizard of Oz przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu Wonderful Wizard of Oz dostępne na <

24.9: https://woblink.com/ebook/fairy-tales-hans-christian-andersen-grzegorz-komerski-dariusz-jemielniak-marta-fihel-130058u

Cena: Grzegorz Komerski


Wydawnictwo

Novae Res: Format

133761

https://woblink.com/product-publication/download/133761/epub: 1

Cena:


:

:

Cena:



awangarda w muzyce, biologiczne przetwarzanie odpadów, tajemnicza postać, anna potyra, polska jagiellonów, atlas uzwojeń silników indukcyjnych pdf, słownik pojęć psychologicznych, cs lewis biografia, mnożenie i dzielenie w zakresie 100 do wydruku, historia bezpieczeństwa wewnętrznego w polsce pdf, wypożyczalnia książek, agata lewandowska dietetyk, umysł szaleńca skyrim, hesse siddhartha, podstawy genetyki pdf, ślepnąc od świateł pdf, sposób na francuza pdf, dna moczanowa lekarz…