Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce – procedura i obowiązki pracodawcy

Autor: Mariusz Makowski

Publikacja omawia cały proces zatrudnienia i rozliczania cudzoziemca spoza Unii Europejskiej: jego przyjazd i pobyt. podjęcie pracy (zezwolenie na pracę. procedury uproszczone). obowiązki pracodawców wobec cudzoziemców w zakresie podatków i składek ZUS.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 19.9


:

:

Cena:


ISBN

9788380322240: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/trwaj-przy-mnie-elizabeth-strout-ewa-westwalewicz-mogilska-134114u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/135579/epub

1:

:

Cena:


Uważaj na mnie

Autor: Abbi Glines

Urodzony buntownik…

UZALEŻNIENIE TO DRUGIE IMIĘ KRITA CORBINA. a kobiety są jego największą obsesją. Ale takie jest życie wokalisty zespołu. Może mieć każdą dziewczynę. jaką tylko zechce ? zawsze i wszędzie.

Blythe Denton jest przyzwyczajona do samotności. Wychowujący ją pastor nigdy jej nie akceptował. a surowa macocha wciąż przypominała. że nie zasługuje na miłość. Dlatego. gdy tylko nadarza się okazja. Blythe wyprowadza się do własnego mieszkania.

Ma pecha. bo sąsiad z góry. Krit. zwykle całymi nocami imprezuje. Kiedy ich drogi się przecinają. Krit uświadamia sobie. że nie potrafi oprzeć się urokowi niedoświadczonej i bardzo seksownej dziewczyny. Starając się ją zdobyć. odkrywa swój. najsilniejszy jak dotąd. nałóg.

Czy miłość okaże się ważniejsza niż życie

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


:

79.2: https://woblink.com/ebook/przeksztalcenia-spolek-joanna-gawronska-emilia-bartkowiak-134478u

Cena: Emilia Bartkowiak


Sierota. bestia. szpieg

Autor: Matt Killeen

„Bękarty wojny” dla nastolatków. Lato roku 1939. Dla Żydów dobry moment na opuszczenie Berlina już dawno minął. Po tragicznej w skutkach próbie ucieczki piętnastoletnia Sara – sprytna i impulsywna gimnastyczka – zostaje sama jak palec. Ale gdy już się wydaje. że szczęście ją opuściło. los stawia na jej drodze brytyjskiego szpiega. a ten składa jej propozycję nie do odrzucenia. Jeśli Sara pomoże mu w pewnej niebezpiecznej misji. on wywiezie ją z Niemiec. Sara przyjmuje więc fałszywą tożsamość. wstępuje do elitarnej szkoły dla córek nazistów i rozpoczyna grę o wszystko.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 31.2czapkins historia tomka mackiewicza, john urry, wyznania św. augustyna, książki na telefon chomikuj, kupiec wenecki pdf, tomka mackiewicza, ksiegarnia as, żydzi w poznaniu, geometria sprawdzian klasa 4, cixin liu koniec śmierci, jakoś to będzie. szczęście po polsku, karpowicz ości, problemy społeczne xxi wieku, funkcje systemu finansowego, lektura ten obcy streszczenie, tatarkiewicz historia filozofii tom 3, sylwiusz, wydatek energetyczny pracownika budowlanego…