Kąpielisko

Autor: Libby Page

Kate. dwudziestosześciolatka walcząca z napadami lęku i atakami paniki. pracuje w gazecie w Bixton. Zostaje poproszona o przygotowania artykułu na temat lokalnego kąpieliska i ludzi z nim związanych. To miejsce spotkań. nawiązywania nowych znajomości. budowania relacji rodzinnych. Pewnego dnia wśród lokalnej społeczności zaczyna krążyć plotka. że kąpielisko zostanie zamknięte. Żeby zbliżyć się do ludzi związanych z basenem. Kate kupuje strój kąpielowy i udaje się na kąpielisko. gdzie poznaje Rosemary. najstarszą bywalczynię tego miejsca. Dla Kate jest to próba zmierzenia się ze swoimi lękami i atakami paniki oraz szansa poznania nowych ludzi. Rosy przychodzi na basen niemalże codziennie od osiemdziesięciu lat. Kąpielisko jest dla niej niezwykle ważne – każde najważniejsze wydarzenie z jej życia jest z nim związa

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 40.9


ISBN

9788380171312: Wydawnictwo

Format

22.05: https://woblink.com/ebook/korespondencja-sztuk-literatura-i-sztuki-plastyczne-katarzyna-wakula-133413u

Cena:


Puste krzesło

Autor: Jeffery Deaver

Małym. sennym miasteczkiem wstrząsa seria tragicznych wydarzeń. Kilkunastoletni Garret. znany z odrażającego. dziwacznego hobby – hodowli owadów – jest podejrzany o zamordowanie kolegi i uprowadzenie oraz prawdopodobnie zabicie dwóch dziewcząt. Lokalnej policji przychodzi z pomocą sparaliżowany. wybitny nowojorski kryminalistyk Lincoln Rhyme. który za dwa dni ma zostać poddany operacji w tutejszym Centrum Medycznym. W zorganizowanym naprędce laboratorium bada i analizuje nikłe dowody.

Tymczasem poszukiwania Owadziego Króla trwają. wreszcie udaje się go ująć. ale nie wiadomo. gdzie są i czy żyją jego ofiary. Schwytanego Garreta niespodziewanie uwalnia z aresztu asystentka i przyjaciółka Rhyme’a. Amelia. intuicyjnie przekonana. że chłopiec jest niewinny. Wtedy jednak sama staje się jego zakładniczką. Pościg rozpoczyna się na nowo…

Jeffery Deaver – jest autorem wielu powieści z gatunku thrillerów. Z wykształcenia dziennikarz i prawnik. Przez kilka lat współpracował z dziennikami ‚New York Times’ i ‚Wall Street Jurnal’. Był także doradcą prawnym jednej z większych firm na Wall Street. Zaliczany jest do grona najbardziej poczytnych i nagradzanych pisarzy amerykańskich. Światową sławę przyniósł mu ‚Kolekcjoner Kości’ – pierwsza powieść. w której pojawiła się para detektywów: Lincoln Rhyme i Amelia Sachs. Książkę zekranizowano. a w głównych rolach wystąpili Denzel Washington i Angelina Jolie.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


ISBN

9788366134287: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/twoja-krew-nie-klamie-sabine-linek-129474u

Cena:


ISBN

9788381373517: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/likwidacja-lub-zawieszenie-dzialalnosci-gospodarczej-aneta-szwech-130044u

Cena:


Każdemu wolno marzyć

Autor: Caitlin Crews

Maggy Strafford pracuje jako kelnerka w kurorcie narciarskim. Wychowywana przez rodziny zastępcze nie zaznała w życiu wiele miłości. Przed smutną rzeczywistością zawsze uciekała w marzenia. że jest porwaną księżniczką i kiedyś wróci do pałacu. Pewnego wieczoru w jej kawiarni zjawia się niezwykle przystojny i władczy Reza Argos. który szuka zaginionej księżniczki Magdaleny…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Pielęgnowanie w położnictwie ginekologii i neonatologii

Autor: Maria Rabiej

Monografia jest skierowana do położnych. pracujących w lecznictwie ambulatoryjnym. szpitalnym. a także mających praktykę indywidualną lub grupową. Może być również cennym źródłem wiedzy praktycznej dla studentów kierunku Położnictwo.

Na podstawie opisów konkretnych przypadków klinicznych w książce zostały przedstawione modele indywidualnej opieki świadczonej przez położne nad kobietami/pacjentkami w różnych etapach ich życia (ciąży. porodzie. połogu). a także chorymi ginekologicznie lub onkologicznie.

Zawiera przykłady opieki świadczonej wobec ciężarnej. rodzącej. położnicy. Omówiono także opiekę nad noworodkiem zdrowym oraz chorym.

89: https://woblink.com/ebook/kpp-w-ksrg-mariusz-chomoncik-jacek-nitecki-wieslaw-poparda-133602u

Cena: Jacek Nitecki


Miłosny sztorm

Autor: Tomasz Biedrzycki

Młodzieńcze marzenia Sebastiana zostały zdruzgotane przez okrutny kaprys losu. Tylko dzięki pomocy oddanej pary przyjaciół staje na nogi. próbując odzyskać własne życie. Czy będzie gotowy na uczuciową burzę. jaką wprowadzi w jego świat piękna nieznajoma? Czy pochłoną go fale namiętności. czy przeszłość stanie na drodze do szczęścia? Jaką tajemnicę skrywa Ona?

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 11waleczna czarownica pdf, tomasz szałanda, dramat sofoklesa, jan paweł 2 encykliki, książki o zdrowym odżywianiu pdf, george rr martin ogień i krew, magia olewania pdf, meg adams ochroniarz pdf, radomska marta, siłaczka test pdf, masza i niedźwiedź królową, kultura zachowania, sartre mdłości pdf, zakazany owoc pdf, czytanie ekg, wspólnota wyobrażona, las informacje dla dzieci…