ISBN

9788365778833: Wydawnictwo

Format

19.5: https://woblink.com/ebook/swieto-odleglosci-jerzy-franczak-135672u

Cena:


ISBN

9788365846327: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/czego-nie-powie-ci-lekarz-o-chorobach-nowotworowych-bozena-przyjemska-136753u

Cena:


Wydawnictwo

Media Rodzina: Format

137147

https://woblink.com/product-publication/download/137147/epub: 1

Cena:


Uzdrawiająca metoda Body Calm. System medytacyjny eliminujący stres. lęk i choroby

Autor: Sandy C. Newbigging

Poznaj wyjątkową technikę samouzdrawiania opartą na medytacjach. Ich regularne wykonywanie rozwinie Twoją świadomość. zmniejszy stres i ułatwi relaks. Autor prezentuje najnowsze wyniki badań. które dowodzą. że medytacja jest kluczem do zdrowia i długowieczności. Proponuje praktyki medytacyjne. dzięki którym zmienisz nastawienie do otoczenia i nurtujących Cię spraw. Nauczysz się słuchać swojego ciała. które poprzez choroby pokazuje. co powinieneś zmienić w swoim życiu. Np. funkcją wątroby jest oczyszczanie i jeśli w tym obszarze odczuwasz ból. powinieneś przeanalizować. co w Twoim życiu jest przepełnione negatywnymi uczuciami. W książce znajdziesz listę schorzeń oraz ich prawdopodobne przyczyny mentalne. Przyjmij wsparcie w procesie

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9jak poderwać, klasa 6 angielski ćwiczenia pdf, turboslowianie, moje widzenie świata, terroryzm polska, nicolas malebranche, pacyfik i atlantyk, zespołowe gry sportowe, czrne stopy, prognozowanie ekonomiczne teoria przykłady zadania pdf, historia prawa pdf, konflikty zbrojne w afryce, analiza socjologiczna, czarna owieczka, egzemplum, cyklicznosc, struktura społeczeństwa, rynek nieruchomości mieszkaniowych, epistemologiczny, dziewczyna z tatuażem na lędźwiach, byłem w piekle nie polecam, don miguel ruiz cztery umowy…