ISBN

9788395053641: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/mistrzowskie-rozmowy-chinowski-nikodem-133922u

Cena:


Lex cryptographia

Autor: Jakub J. Szczerbowski

Technologia blockchain stanowi wyzwanie dla porządków prawnych. Powodem tego jest zastosowanie kryptografii dla zapewnienia niezmienności danych. Umożliwia ona tworzenie bezpiecznych rejestrów. które mogą zapisywać wartości ekonomiczne i odwzorowywać instytucje społeczne. Zgodnie z zamierzeniami jej twórców technologia ta ma stanowić – przynajmniej częściową – alternatywę dla bezpieczeństwa transakcji dotychczas gwarantowanego przez sądy. W najbardziej skrajnej wersji tego poglądu mowa jest nawet o zastąpieniu norm prawnych kodem komputerowym (code is law).

W monografii omówiono zagadnienie znaczenia technologii blockchain dla prawa. Autor poruszył problematykę kwalifikacji jednostek rozliczeniowych stosowanych na blockchainach oraz oświadczeń s

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 31


ISBN

9788365648471: Wydawnictwo

Format

40: https://woblink.com/ebook/gospodarka-finansowa-przedsiebiorstwa-dlugoterminowe-decyzje-finansowe-dominika-kordela-maciej-pawlowski-134573u

Cena: Maciej Pawłowski


Przemilczane

Autor: Ostrowska Joanna

Seksualność w trakcie zbrojnego konfliktu najczęściej sprowadza się do przemocy: masowych gwałtów. zniewolenia. naznaczania. Doświadczenie seksualnej pracy przymusowej w nazistowskim burdelu nadal pozostaje w sferze tabu. Przemilczany pozostaje sam fakt istnienia systemu kontrolowanego nierządu. przemilczane są jego ofiary. Przemilczany jest też okres powojenny – czas. w którym wojenny los kobiet równał się z grzechem kolaboracji. kobiet. którym publicznie golono głowy za intymne relacje z wrogiem. 

Historia seksualnych pracownic przymusowych w okresie wojny nigdy nie będzie klasyczną narracją. Prawdopodobnie nigdy nie stanie się też częścią polskiej pamięci zbiorowej. Jest już za późno. Mikrobiografie bohaterek tej książki pozostaną niedokończone. Rzadko zdarza się. żeby któraś z ofiar pozostawiła świ

32.9: https://woblink.com/ebook/jelito-drazliwe-leczenie-dieta-stolinska-fiedorowicz-hanna-134118u

Cena:


Wydawnictwo

Novae Res: Format

134591

https://woblink.com/product-publication/download/134591/epub: 1

Cena:


ISBN

9788365648471: Wydawnictwo

Format

40: https://woblink.com/ebook/gospodarka-finansowa-przedsiebiorstwa-dlugoterminowe-decyzje-finansowe-dominika-kordela-maciej-pawlowski-134573u

Cena: Maciej Pawłowskijesper juul nie z miłości, tango streszczenie, ortopedia i traumatologia gaździk, laurelin paige grzeszny zdobywca pdf, władysław tatarkiewicz historia filozofii pdf, cities skyline poradnik, nowe ruchy polityczne na ziemiach polskich, historia wychowania kurdybacha, wspolna kapiel, katarzyna krzan, rozmowy o śmierci i umieraniu pdf, henryk krzyżanowski 100 testów z gramatyki angielskiej pdf, winnetou pdf, barbara mikołajczyk, pod skórą agata czykierda grabowska pdf, genetyka behawioralna, social media książka pdf, modlitwa o wschodzie, john milton raj utracony pdf…