Kontener

Autor: Marek Bieńczyk

Najpierw był pomysł by napisać książkę o oddechu. O zadyszce od natłoku zdarzeń. o nerwowym a może smogowym kaszlu. Też o miarowym oddychaniu. W końcu o sztucznym oddychaniu. wstrzymywaniu oddechu. o ostatnim tchnieniu.

Czy w to miejsce powstała książka o pamięci? O podróży? Uciekaniu od siebie. przez Kanadę i podwarszawski las? O pożegnaniach? Czy może jednak o oddechu? Czyli o tym jak niewiele oddziela nas od nieistnienia.

W swojej najbardziej osobistej i być może najwspanialszej książce Marek Bieńczyk dochodzi do literackiej perfekcji. Zarówno gdy pisze o Canettim. Faulknerze czy Camusie. jak wtedy gdy przywołuje po imieniu bliskie mu osoby. Bo do „Kontenera” włożył autor to co mu najbliższe. To czym żył ale oddaliło się. zniknęło i to czym nadal żyje i się zachwyca.

Udało się Bie

32.9: https://woblink.com/ebook/moj-szef-jest-idiota-thomas-erikson-135261u

Cena:


Włóż buty i idź naprzód. O odnalezieniu sensu. pokonaniu lęku i zniechęcenia

Autor: Joël Pralong

Dobrze jest czuć się w swym życiu jak w dopasowanych butach. Joël Pralong. od lat wspierający ludzi pogubionych. we Włóż buty i idź naprzód! wskazuje ścieżki. na których można znaleźć spokój duszy. uciec od świata rządzonego przez hedonizm.

Zanim dopadnie cię depresja lub wypalenie. „idź ku sobie”. pozwól jak najszybciej przyciągnąć się wewnętrznemu wezwaniu płynącemu z twej duszy. a poczujesz się przyjęty. kochany. rozpieszczany. pocieszany. jak dziecko pocieszane przez swoją matkę.(fragment książki).

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 28.99


https://woblink.com/product-publication/download/138377/epub

1:

:

Cena:


Zaklinanie umysłu

Autor: Kevin Dutton

Flipnoza jest szczególną odmianą perswazji. Jej okres wylęgania trwa zaledwie kilka sekund. a niezwykła moc pozwala w mgnieniu oka zawładnąć najbardziej przenikliwym umysłem. To psychologiczna tajna broń. która umożliwia przypieczętowanie każdej umowy. ale w niepowołanych rękach jest śmiertelnie niebezpieczna. Flipnoza to mistrzostwo w panowaniu nad umysłami.

Bazując na przełomowych odkryciach naukowych i spotkaniach z największymi mistrzami perswazji – od polityków. speców od reklamy i handlowców po mroczne ale fascynujące postacie oszustów. seryjnych morderców i psychopatów – Dutton po raz pierwszy ujawnia psychologiczne DNA oddziaływania na ludzi. a z jego oryginalnej i odkrywczej książki każdy może się nauczyć. jak zwiększyć swoją siłę przekonywania.

„Dut

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 33język angielski podstawy pdf, gra w pythonie, książki pdf za darmo, niemcy książka pdf, andrzej koch, co czwarty mężczyzna jest szczęśliwy, zwyrodniali, 1000 słów angielski pobierz, darstellung, otchłań pożądania pdf, czterotysięczniki, rozaniec z janem pawlem ii, ballada ptaków i węży ebook, goebbels apostoł diabła, taki jak ty, ja inkwizytor. głód i pragnienie…