Świerszcz za kominem. WYDANIE DWUJĘZYCZNE polsko-angielskie

Autor: Charles Dickens

W czasach Charlesa Dickensa. gdy zimą gromadzono się całymi rodzinami w ciepłych domach. centralnym pomieszczeniem była kuchnia. Za kominem cykał chroniący się przed zimą świerszcz. podszeptywał czasem swoje dobre rady. Pomógł i tym razem. Mimo upływu dziesiątek lat „Świerszcz za kominem” nadal jest uniwersalną opowieścią o miłości. która nigdy nie gaśnie i nigdy nie jest nieprawdziwa.

Wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy także wiele innych publikacji dwujęzycznych w zdecydowanie at

Medycyna czakralna. Techniki samoleczenia duszy i ciała

Autor: Alcantara Margarita

Skorzystaj z wiedzy doświadczonej terapeutki

Autorka zajmuje się najczęstszymi dolegliwościami. jakich doświadczają dziś ludzie. Z powodzeniem nauczyła swoich klientów wielu różnych technik uzdrawiania w celu usuwania blokad energetycznych i równoważenia ich czakr. Teraz dzieli się zdobytym doświadczeniem w swojej bestsellerowej książce.

Sprawdź. jak może pomóc Ci:

Trzyczęściowy program uzdrawiania czakr pozwalający zidentyfikować dolegliwości. odkryć dotyczące ich czakry i wybrać najskuteczniejsze techniki uzdrawiania centrów energetycznych.

• Szeroki wybór metod terapeutycznych. w tym medytacje i wizualizacje. olejki eteryczne. joga. kryształy. pożywienie i dieta. zmiany behawioralne i wiele innych.
  • Ilustracje

27.99: https://woblink.com/ebook/ty-i-ja-dwa-rozne-swiaty-tom-2-i-3-elzbieta-kosobucka-140727u

testy z matematyki dla klasy 2 szkoły podstawowej do wydrukowania, gajdziński piotr, de walden gałuszko, nie płacz koziołku karty pracy, opcja b, biblioteka on line, humor z zeszytów szkolnych polska, jarosław woroń, przyroda klasa 4 zadania, audiobook online, zlaczeni nienawiscia, przybysz z morza graham, ebook 365 dni, michael jordan życie…