1

:

:

Cena:


Tajniki zarządzania pieniędzmi

Autor: Brian Tracy

Poznaj tajniki postępowania z pieniędzmi – ich zarabiania. inwestowania i mądrego wydawania!

Temat pieniędzy należy do najbardziej pobudzających do myślenia. wywołujących największe emocje i najbardziej dzielących ludzi kwestii na świecie. Napisano niezliczoną ilość książek. artykułów. postów na blogach oraz przemów o tym. czym są pieniądze. jak je zarabiać i wydawać. kto je ma. a kto nie. oraz na tysiące pokrewnych tematów. Niemniej pomimo nieustannej koncentracji ludzkości na tym zagadnieniu odczucia przeciętnego człowieka w związku z pieniędzmi można scharakteryzować jednym słowem: dezorientacja.

Znany na całym świecie autor bestsellerów i konsultant biznesowy Brian Tracy wprowadzi cię w tajniki postępowania z pieniędzmi – sprawdzane w praktyce i testowa

:

Cena:


Autobus energii

Autor: Jon Gordon

Proste lekcje motywacji. które zapamiętasz na całe życie Autobus energii sprawi. że:

  • odnajdziesz w sobie nowe pokłady życiowej energii i większą chęć do pracy.
  • przerwiesz lekturę raz albo dwa razy tylko po to. żeby zadzwonić do swoich bliskich i powiedzieć. jak bardzo ich kochasz.
  • pozbędziesz się odruchów. które hamują cię na drodze osiągnięć.
  • przestaniesz narzekać. bo uświadomisz sobie. jak wiele już masz.
  • polubisz współpracowników. których wcześniej nie znosiłeś.

Autobus energii uczyni cię silniejszym człowiekiem. Naładuje cię pozytywną energią. która uniesie cię w górę i wygra z trudnościami. bo kiedy płoniesz entuzjazmem. wszystko idzie łatwiej i lepiej. Ta magiczna książka zmieni fundamenty twojeg

39.9: https://woblink.com/ebook/bede-mama-jillian-michaels-126492u

Cena:


Kwiat. który zakwita o zmierzchu

Autor: Kopano Matiwa

Powieść porusza kwestię rasy. płci i roli lekarza.

Kiedy Masechaba spełnia swoje marzenie z dzieciństwa i zostaje lekarzem. jej ambicje zostają poddane próbie w ponurych realiach południowoafrykańskiego systemu opieki zdrowotnej.

Po wyprowadzce od głęboko wierzącej matki nawiązuje przyjaźń z zaangażowaną w politykę Nyashą i zaczyna dostrzegać coraz silniejsze tendencje ksenofobiczne. będące echem apartheidu.

Walcząc z własnymi demonami. będzie musiała zdecydować. czy zabrać głos i wesprzeć przyjaciółkę. nawet gdyby oznaczało to największą ofiarę.

Kopano Matlwa Mabaso to południowoafrykańska pisarka. która swoją pierwszą powieść. bestsellerowy i nagradzany Coconut. napisała w wieku zaledwie dwudziestu jeden lat. Jej druga powieść. Spilt Milk. także zdobyła szerokie uznanie. Jest z wykształcenia lekarką. została wybrana do 21 Icons Project. grona najzdolniejszych młodych ludzi w Afryce Południowej i w 2015 roku zdobyła Aspen Ideas Award za osiągnięcia w dziedzinie medycyny.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 25.99ibuk pl, gry heloł nejbor, metoda montessori w domu pdf, spełnienia marzen, fizyka grafika, samotne wdowy, baldur’s gate 2 tron bhaala, tysiąc szkół na tysiąclecie, gwiezdny grunwald, listy sprzed lat, jan grzenia, sprawdzian puls życia 3 ekologia, internetowa wypożyczalnia książek, samorząd terytorialny książki, angielski dla początkujących mp3 do pobrania za darmo…