Skuteczny menedżer . Czego nie uczą w szkole o zarządzaniu ludźmi

Autor: Marta Pawlikowska-Olszta

Ty też możesz być świetnym menedżerem! Poznaj najważniejsze narzędzia zarządzania ludźmi i sprawdź. jak wprowadzić je w życie.

Znajomość najważniejszych praw psychologii pomoże ci zrozumieć. jak wpływać na pracowników i ich motywować. Poznasz sprawdzone zasady działania w typowych sytuacjach: od zatrudniania pracownika. przez budowanie zespołu i kontrolę nad jego działaniem. aż po zwalnianie podwładnego. Dowiesz się. jak utrzymywać kreatywność w zespole. udzielać konstruktywnej informacji zwrotnej i odpowiednio delegować działania. W książce znajdziesz pytania nurtujące najbardziej wnikliwych menedżerów – oraz konkretne odpowiedzi i wskazówki eksperta.

29.99: https://woblink.com/ebook/wyspa-joanna-miszczuk-17597u

Cena:


ISBN

9788308058046: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/klucze-adam-lang-17296u

Cena:


Wielki świat. wielka polityka 1940-1951. Korespondencja Józefa Potockiego i Alika Koziełł-Poklewskiego

Autor: Józef Potocki

Wielki świat. wielka polityka 1940–1951. Korespondencja Józefa Potockiego i Alika Koziełł–Poklewskiego w opracowaniu i z komentarzami Jerzego Jakubowicza to wyjątkowy zbiór listów pochodzących z okresu. kiedy Józefa Potockiego i Alika Koziełł–Poklewskiego łączyła przyjaźń. wspólnota poglądów i wyznawanych wartości. Dyplomaci byli wytrawnymi komentatorami wydarzeń rozgrywających się na powojennej scenie politycznej. Ich korespondencje są ciekawym świadectwem historycznym. ważnym dla poznania historii polskiej emigracji. ale też wykraczającym poza ..sprawę polską” – bo ukazującą zachodnią cywilizację w momencie wybuchu zimnej wojny. 

Potocki i Poklewski dzielą się wieściami o rod

33: https://woblink.com/ebook/ostatnie-lato-w-nebrasce-ostatnie-lato-w-nebrasce-nele-neuhaus-anna-urban-milosz-urban-17983u

Cena:


Moje ciało należy do mnie !

Autor: autor zbiorowy

Naucz dziecko mówić „nie”!

Złotówkę z każdego sprzedanego egzemplarza książki „Moje ciało należy do mnie” przekazujemy na rzecz Fundacji Dzieci Niczyje. organizatora akcji Zły Dotyk. 

Niełatwo nauczyć dziecko odwagi mówienia „nie” i wyznaczania granic zachowań innym osobom. Niełatwo jest również nauczyć dzieci. by zwracały się do nas o pomoc w sytuacjach. z którymi sobie nie radzą. Wspólna lektura tej książki ma pomóc rodzicom w rozmowach z dziećmi na temat złego dotyku. Ma też zbudować wzajemne zaufanie między dzieckiem a rodzicem. bo t

32.9: https://woblink.com/ebook/z-pokora-przez-zycie-wojciech-pokora-krzysztof-pyzia-18100u

Cena: Krzysztof Pyziaintercyza co to jest, jodie picoult, biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania pdf, bralczyk język na sprzedaż pdf, janusz kocik, państwo platon pdf, klasyfikacja budżetowa 2014, dzieci czasu, rewizja audiobook, janusz grzyb, konflikty zbrojne, płuczki, czy pobieranie z docer jest bezpieczne, diablo wyścig o wszystko torrenty, louise jensen siostra, anna walewska, nikołaj gogol książki i sztuki, ostatnia szansa samantha young pdf, piotr lesiak…