Odrobina blasku

Autor: Shari L. Tapscott

Kolejny tom serii pełnej blasku!

Po skończeniu szkoły średniej Riley przeżywa lekki kryzys tożsamości. Kiedyś była najpopularniejszą uczennicą i główną cheerleaderką. a teraz jest… właśnie. kim? Brak planów na najbliższą przyszłość trochę ją przeraża.

Dziewczyna postanawia jednak korzystać z pogody i cieszyć się wakacjami. które spędza u swojej ciotki. Zwłaszcza że w oko wpadł jej Zeke. przystojny artysta. który ma swój własny stragan na letnim targu. Aby mu się przypodobać. kłamie. że też ma zdolności manualne. Podobno jest niesamowita w wytwarzaniu mydła!

Czy Riley zdąży z nauką nowej umiejętności. aby wystawić się na stoisku obok Zeke’a? Może uda jej się przekonać chłopaka. że robi to całe życie. Przecież takie drobne kłamstwo. nie powinno zaszk

29.9: https://woblink.com/ebook/korona-na-zawsze-geneva-lee-134794u

Cena:


Twoje nadprzyrodzone zdolności. Sprawdź. jak wiele potrafisz – PDF

Autor: Dispenza Joe

Autor tej książki to lekarz. naukowiec i współczesny mistyk w jednej osobie. który w swojej pracy wykorzystuje najnowsze odkrycia neuronauki i fizyki kwantowej. Dzięki tej publikacji dowiesz się. jak usunąć ograniczenia. które narzuca Ci przeszłość. samodzielnie się uzdrowić i stworzyć zupełnie nowe ciało i nowy umysł. Wreszcie zaczniesz w pełni przeżywać chwilę obecną i wykorzystywać szyszynkę. aby otworzyć umysł na mistyczny wymiar rzeczywistości. W ten sposób uda Ci się wyzwolić ze świata materialnego i zyskać świadomość istnienia rzeczywistości kwantowej. w której leżą nieograniczone możliwości. Przesuń granice swoich możliwości!

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena: 59.5biała bluzka osiecka pdf, socjologia książki, pegaz zdębiał, eugeniusz januła, donosiciele, marek warchoł, kultura wizualna, alfabet fonetyczny slawistyczny, uzurpator książka, pięciopsiaczki audiobook, marek gągolewski, owsiak finanse pdf, daniel pink drive, kaszmir indie pakistan, słownik wyrazów obcych online…