Ostrze czerwonej kredki

Autor: Carol Wyer

Przerażona łapała gwałtownie oddech. ale było za późno. Już widziała. że stało się to. czego bała się najbardziej. Tylne siedzenie było puste.
Jej córeczka zniknęła…
Abigail ma doskonałe życie. z kochającym mężem i słodką sześciomiesięczną córeczką – Izzy. Ktoś jednak zna jej sekret i chce ją zniszczyć.
Pewnego dnia mała Izzy zostaje porwana. Śledztwo rozpoczyna młoda detektyw Robyn Carter. Instynkt podpowiada jej. że pomiędzy uprowadzeniem a dwoma morderstwami. których sprawy właśnie prowadzi. istnieje związek. Ale ostatnim razem. kiedy zareagowała pod wpływem impulsu. zginął jej narzeczony. Teraz. żeby rozwiązać tę zagadkę i wrócić do służby w policji. musi nauczyć się znów ufać sobie. I działać szybko. Bo ściga okrutnego seryjnego morde

29.8: https://woblink.com/ebook/upojenie-kristen-proby-gabriela-iwasyk-31902u

Cena:


ISBN

9788364523922: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/dziennik-dowodcy-rosomaka-marcin-ogdowski-jacek-dutkiewicz-32064u

Cena: Jacek Dutkiewicztamte dni tamte noce pdf, historia bezpieczeństwa wewnętrznego w polsce pdf, ubezpieczenia podręcznik akademicki pdf, ibuk uam, historia polskiej motoryzacji, persi dzekson 3, statystyka ekonomiczna, jakość życia pdf, remigiusz mroz, historia teatru pdf, 4 godzinny tydzień pracy pobierz, joanna chmielewska nawiedzony dom, dybuk horror, tomasz grodzicki, materiał ludzki, mróz ekspozycja pdf, zadania elektrotechnika, autoteliczna, ośrodki preadopcyjne w polsce, ibuk pwn, biuro śledcze…