ISBN

9788377794807: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/tanczac-na-czubkach-palcow-gabriela-anna-kantor-124534u

Cena:


Fraszki. niefraszki i piosenki z dodatkiem prozy

Autor: Michał Malawski

Michał Malawski – rocznik 1960. warszawiak od urodzenia. autor zbioru opowiadań ‚Widok z góry’ (Goneta 2013) i zbioru wierszy ‚Analiza’ (Goneta 2014).

Niniejsza publikacja zawiera jego satyryczne drobne utwory. które – choć napisane nierzadko kilka dobrych lat temu – całkiem nieźle opisują dzisiejszą rzeczywistość.

Czytelnik znajdzie pośród nich także trochę tekstów lirycznych. osobistych. refleksyjnych.

Słowa do melodii znanych zagranicznych piosenek nie są przekładami.

Wszystkie utwory z tego zbioru wydawnictwa E-bookowo składają się na kolejny portret ich autora.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


Dziecko dla odważnych

Autor: Leszek Talko

SOS! W domu pojawia się małe stworzenie. które ryczy nie na żarty. za krótko śpi. ssie palec. robi kupy i dziwnie na ciebie patrzy. Jakim cudem ludzkość nie wymarła. skoro tyle wysiłku trzeba włożyć w wychowanie jednego dziecka? A przecież są tacy. co mają dwójkę czy. uchowaj Boże. piątkę! Więc co? Nie śpią dziesięć lat z rzędu?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 31.99


Wojna a kultura

Autor: Olzacka Elżbieta

Czy wojna jest zakodowana w naszych memach. naszej kulturze? Jaką rolę w prowadzeniu działań wojennych odgrywają idee. wartości i przekonania. podzielane zarówno przez wojskowych i politycznych liderów. jak i przez rzesze walczących na wojnach mężczyzn? Autorka książki próbuje odpowiedzieć na te pytania. kreśląc teoretyczną perspektywę analizy związków pomiędzy sposobami prowadzenia wojen a podzielanymi w społeczności treściami kulturowymi. Książka opisuje transformację wojny. jaka zaszła pomiędzy szesnastym a osiemnastym wiekiem w krajach Europy Zachodniej oraz w Rosji. Zmiany związane z racjonalizacją i standaryzacją przemocy oraz rozszerzaniem się zakresu i znaczenia władzy dyscyplinarnej. towarzyszące wyłanianiu się nowoczesności. nie mogły pozostać bez wpływu na ludzi wywo

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/125428/epub

1:

:

Cena:


To. czego nie widać

Autor: Agata Polte

To. czego nie widać. może boleć najbardziej

Malwina jest zdolną nastolatką w maturalnej klasie. Jej życie wypełnia głównie nauka. zajęcia pozalekcyjne i konkursy. Dziewczyna robi wszystko. by zadowolić wiecznie narzekającą i krytykującą ją matkę. nawet jeśli oznacza to zrezygnowanie ze wszystkiego. co lubi.

I chociaż radzi sobie najlepiej w szkole. w domu nieustannie słyszy jedną rzecz: że jest beznadziejna.

Gdy wydaje się. że nic się nie zmieni. w życiu Malwiny pojawiają się nowe osoby. Poznaje Bartka. chłopaka o sarkastycznym poczuciu humoru. zaprzyjaźnia się z Natalią. która mimo własnej trudnej sytuacji staje się dla niej oparciem. Życie Malwiny nagle. wręcz brutalnie przyspiesza. Czy będzie gotowa zawalczyć o siebie?

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Cena: 39


1

:

:

Cena:


1

:

:

Cena:nędznicy książka pdf, słownik portugalsko polski z wymową, złe miejsce książka, maciej matasek, rekin atakuje, jakub basista, dzieci i żaby, singielka w londynie, ostatni despotyzm, save me mona kasten pdf, panny z wilka książka, słownictwo angielskie poziom a2 pdf, tajemniczy ogród problematyka, dziewczyna ktora igrala z ogniem, słowiańscy królowie lechii. polska starożytna, matematyka klasa 6 sprawdziany, jedz i biegaj, ludzie tom phillips, dzieciństwo w pasiakach pdf, upadek gigantów audiobook, księgi tory, karolina janowska, dziwka…