ISBN

9788381695183: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/cukiernia-pod-amorem-hryciowie-malgorzata-gutowska-adamczyk-138398u

Cena:


Gdyby nie ty

Autor: Monika Sawicka

Eliza przeżyła piekło. Nie pozwoli. żeby jej córkę spotkało to samo.

Eliza ma za sobą traumę. która zaważyła na całym jej życiu. Pokonała ciężką chorobę i przeszła piekło. o którym nikt nie wie. Wspomnienia są na tyle bolesne. że wolałaby zostawić je tylko dla siebie. Jednak kiedy jej córka chce rozpocząć życie u boku mężczyzny. w którym Eliza rozpoznaje swojego oprawcę. nie może milczeć. Będzie zmuszona do tego. aby zdradzić najgłębiej skrywany sekret i opowiedzieć o koszmarze. jaki przeżyła. 

W jaki sposób udało jej się wyrwać z piekła? Czy zdoła poradzić sobie z traumą? 

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


Może Estera

Autor: Katja Petrowskaja

Książka „Może Estera” powraca w wersji elektronicznej. z nową okładką w serii z Żurawiem.

Czy jej prababka ze strony ojca naprawdę nazywała się Estera? Czy w 1941 roku to ona została sama w pustym kijowskim mieszkaniu. po tym jak jej rodzina uciekła z miasta? Czy ktoś słyszał. jak z dziecięcą naiwnością zwróciła się w jidysz do niemieckich żołnierzy? A może ktoś stał w oknie i patrzył jak zastrzelili ją bez cienia emocji?

Pełna białych plam historia rodzinna. którą opowiada Petrowska. to materiał na powieść historyczną. Jej dziadek działał w podziemiu rewolucyjnym w Odessie. Brat dziadka. Judasz Stern. został w 1932 roku skazany na śmierć za próbę zamachu na radcę ambasady Niemiec w Moskwie. Jeden z jej pradziadków założył w Warszawie sierociniec dl

:

Cena:


ISBN

9788366099081: Wydawnictwo

Format

21.9: https://woblink.com/ebook/papiez-dyktator-marcantonio-colonna-138560u

Cena:immunitet mroz, rybki słodkowodne, divinity original sin 2 poradnik, sasiadka czytaj, nieetyczne zachowania w pracy, magdalena ogórek w ciąży, mężczyzna nagi, nieodparta pokusa pdf, pan samochodzik 117 chomikuj, robert sobków, mocno mnie przytul, chufo llorens, trynitarze, islam na bałkanach, roman szymański dziewczyna, mama i sens życia, małgorzata więczkowska, path of exile marauder build pl, adam bartoszek, audiobook in english…