Wielki pontyfikat św. Jana Pawła II

Autor: Marek Balon

Nieodmiennie. z wdzięcznością dla Jana Pawła II. powinniśmy przypominać kolejnym pokoleniom rodaków o wielkim pontyfikacie papieża Polaka. 40. Rocznica pamiętnego wyboru. 100. rocznica odzyskania niepodległości są do tego znakomitym pretekstem.

Niniejsza publikacja. będąca kompendium wiedzy o pontyfikacie Jana Pawła II. wpisuje się w tę ożywczą misję promowania pamięci o dokonaniach. nauczaniu i przesłaniu tego świętego papieża. Atrakcyjna. ilustrowana formuła. świetnie napisany. zwięzły tekst w połączeniu z bardzo wysokim nakładem i niską ceną dają szansę. że książka spełni swoją rolę i dotrze do domowych bibliotek większości polskich domów. Naszą odpowiedzialnością jest. by owoce wielkiego pontyfikaty św. Jana Pawła II nie zostały zaprzepaszczone. by wraz z no

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Wspieranie inwestycji – nowe zasady pomocy regionalnej

Autor: praca zbiorowa

1 lipca 2018 r. weszła w życie ustawa o wspieraniu nowych inwestycji. która wprowadziła istotne zmiany w zakresie przyznawania regionalnej pomocy publicznej. Nowe regulacje znacznie zmieniają zasady dotyczące przyznawania pomocy i to w podstawowym aspekcie – ze wsparcia przedsiębiorcy będą mogli korzystać w związku z przeprowadzanymi inwestycjami na terenie całego kraju. To oznacza większą elastyczność i dużo większe możliwości korzystania ze wsparcia. W wielu aspektach zmienią się także zasady rozliczania pomocy publicznej.

Niniejsza publikacja ma na celu omówienie nowych zasad przyznawania i rozliczania pomocy w praktycznym ujęciu. Jednocześnie założeniem autorów było stworzenie poradnika omawiającego nowy mechanizm w sposób możliwe kompleksowy.

:

Cena:krysicki włodarski tom 1 pdf, pochodzenie człowieka, sierota bestia szpieg, piotr paczos, stephen king uciekinier, zniewolony książę chomikuj, szanowny panie gistapo, z jarocina, rozgrywka z sąsiadem pdf, ciszej proszę pdf, lolek skosowski, monika tomczyk, case study pdf, naga prawda vi keeland…