17 równań. które zmieniły świat

Autor: Ian Stewart

Równania to siła życiowa matematyki i nauk ścisłych. Bez nich nie moglibyśmy poznawać świata. który nas otacza. Równania to modele tego. co obserwujemy w świecie. a ich potęga wynika z faktu. że pozwalają nam nie tylko zrozumieć. ale i kształtować rzeczywistość. „17 równań. które zmieniły świat” Iana Stewarta to historia rozwoju ludzkości opowiedziana za pomocą siedemnastu równań. 
Każdy z wybranych przez autora wzorów wyznacza punkt zwrotny w historii ludzkości. chociaż ich zapisywaniu nie towarzyszył odgłos gromu ani też nic nie zmieniało się w mgnieniu oka. 
Który z piętnastowieczn

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 24.9


Nieustające pożądanie

Autor: Yvonne Lindsay

„Odkąd poznała Ethana. żyła w stanie nieustannego podekscytowania. Chociaż stanowił jej krańcowe przeciwieństwo. nieodparcie ją pociągał. To tylko seks. powiedziała sobie. Owszem. wspaniały. najlepszy. jakiego kiedykolwiek zaznała. ale poza tym nic ich nie łączy. Ona żyje na walizkach. w ciągłym ruchu. w podróżach. on wiedzie życie ustabilizowane. Niepokoiła ją myśl. że dla niego byłaby gotowa zrezygnować z części marzeń…”

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99anna słysz, król edyp opracowanie pdf, audio buk, francuski od podstaw pdf, wojciech gomułka, trollsky wykute w ogniu, archiwa w polsce, krzyżowki dla dzieci, marek kucia, meg adams ochroniarz pdf, bogactwo narodów adam smith, błąd co do okoliczności stanowiącej znamię czynu zabronionego, okiem psa, gruby wiór, będzie bolało pdf, piekło hulka pdf, przyimki angielski ćwiczenia pdf…